Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Všimli jste si něčeho?

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Lidská pamět je neuvěřitelně krátká. Vzpomínáte, jak tato "hrozná, smrtící pandemie" začala?

  • vsimli-jste-si-neceho

První záběry, které se bleskově rozšířily do celého světa, byly, jak lidé zničeho nic padali na ulici a hned umírali. Od tédoby se na celém světě nic podobného nestalo. Není to divné? 

Vtip je v tom, že se záměrně zmedializoval zcela jiný, ale tentokrát skutečný zabiják lidstva- G5, o kterém se nesmí mluvit. Tyto kolapsy byly záměrně medializovány, že jde o korunabacil... Není to poprvé, jak se dá oklamat doslova celý svět...

U nás se postupně léčí z této nemoci pacienti zcela běžnými léky na nachlazení. Kdysi bagatelizoval zpěvák, pardon, ministr zdravotnictví, že roušky nepotřebujeme a že nepomáhají,a tedy je zbytečné je nosit. V skutečnosti umírají jen starší lidé se slabší imunitou, vyjímkou jsou mladší lidé. U nás na Covit19 nezemřel zatím nikdo a na chřipku ročně umírají dva tisíce lidí. Na chřipku u nás marodí ročně minimálně sto tisíc lidí. Kolik máme nemocných na Covir19? Při Covitu 19 v Evropě je úmrtnost pod čtyři promile. Pandemie začíná od úmrtnosti dvanáct procent. V Itálii je úmrtnost šest procent. Údajně je tam nejvíc starých lidí. Podle mě je tam i mnoho invazivního černého hmyzu. Proboha, nedopustil jsem se předsudečné nenávisti? Všimněte si, že se neuvádí věk zemřelých. Proč asi? Čína měla tři procenta nemocných a jejich počet se blíží nule, přesto, že ještě neexistuje lék na tuto novou nemoc. Proč tedy potom taková medializace, když je nemoc vyléčitelná běžnými léky? Cui bono?

Ve Wuhanu je americká laboratoř na výrobu smrtících  virů. 18.10.2019 byla ve Wuhanu delegace amerických armádních sportovců. Krátce potom vypukne nová nemoc. To jsou ale paradoxy, pane Vaněk...

Každoročně zemře ve světě přes milion lidí na AIDS a stejné množství na TBC. Proč se o těchto skutečných pandemiích mlčí?

Ve světě se navrhuje hromadné očkování. Vzpomínáte si na Kalergiho plán?

Na Ruzynském letišti očekávali čínské letadlo premier a company v přímém televizním přenosu. Pomáhal snad Andrej odnášet balíky vlastníma rukama, jak to stále slibuje, že všechno zařídí sám? Nebo se ukazoval před  tv kamerami, jak je dobrý? Proč taková šaškárna? Není tohle píár v krizi jen obyčejný hyenismus?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře