Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VK a Aeronet lžou!

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Existuje příliš mnoho důkazů, že VK a jeho AE patří mezi kavárnu a havloidy-pravdoláskaře! Není den, kdy by lživě nenapadali T. Okamuru, J. Kobzu, I. Davida, KSČM a další.

Velmi průhledné jsou lži o "správných" úmyslech L. Volného.

  • vk-a-aeronet-lzou

Je zvláštní, že vůbec se nezabývá kauzou soudruha Faltýnka, kde je příliš mnoho podezřelých věcí. Je to na celý román a pan VK o tom nepíše ani slovo. Proč nekritizuje pana Hřiba na pražské radnici a další nepořádky tamtéž? Soudruh Bureš v USA podepsal smlouvu, v které je trvalý pobyt NATO v ČR, stavba Temelína firmou Whestinghaus, nákup amerického šrotu, pardon, historických muzejních zbraní. Ani o tom se pan VK vůbec nezmínil. Čapí hnízdo až příliš nápadně bránil, že o nic nejde. Přesto jde o střet zájmů jako New York!

I tohle by bylo na několik sáhodlouhých článků! Soudružka Hitlerová, pardon, Shilerová na rozkaz svého guru dlouhodobě a zcela beztrestně ničí malé firmy stálými kontrolami a EET. O tom pan VK mlčí. Syn této dámy je největší mafián v ČR, ale o tom pan VK "neví"....Dva novináři na Svobodném vysílači zveřejnili machinace na ministerstvech, kde vládne ANO a ČSSD. O tom pan VK taky "neví"....

Tato fakta tam zveřejnili dva novináři, z nichž jeden už je vyšetřován policií! Pročpak tohle pan VK nekritizuje? Proč nekritizuje fašizující se policii a zvyšující se totalitu vlády ČR? Proč nezveřejní, že Andrej jinak mluví u Angeliky, v Bruseli a v USA a podepisuje se soudruhem Hamáčkem vlastizrádné smlouvy o přijímání imigrantů? Proč tohle všechno nekritizuje a špiní jedinou vlasteneckou stranu?

Není vám divné, že vůbec nekritizuje ODS, ČSSD, TOP, ANO, KDU-ČSL a Piráty? Že by všechny tyto strany byly tak "křištálově čisté", jak nám kdysi tvrdil jakýsi strojvůdce?

Stále věříte, že pan VK a jeho AE hájí zájmy českého národa?

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře