Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trestná činnost povolena!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Husa na provázku bylo kdysi světově proslulé divadlo. Dnes nedosahuje ani úrovně nejposlednějšího venkovského amatérského divadla. Kdyby toto divadlo nebylo dotováno městem, do dvou dnů by zkrachovalo.

Takové představení může sledovat jen Průša. Sekaly se tam hlavy /obrazně/, herci stáli před publikem zcela neoblečeni, Ježíš znásilnil muslimku, a dokonce jedna "hérečka" vytáhla z přirození českou vlajku. Jak se jí tam vešla vlajka, to opravdu nevím.

  • trestna-cinnost-povolena

Na videu jsem viděl diváky, kteří šli na představení. První byla ne zrovna pohledná, proto přehnaně namalovaná žena, která zřejmě zrovna vyšla z hodinového hotelu. Většina diváků byla v postpubertálním věku. Ostatní byli zřejmě VIP, o jejichž inteligenci si nedělám žádné iluze. Před kamerou tito diváci vůbec nebyli schopni pochopit, nač se vůbec dívají...Když bylo podobné divadlo na Slovensku, kde herci nebyli oblečení, "zlý a krutý rasista, radikál a fašista" Kotleba ihned zarazil dotování takové hry Evropskou Utopií.

Na videu byla i mladá dívka, skutečná věřící, která plakala kvůli urážce nejvyšší osobnosti na světě. Proč tento záběr nebyl na ČT? Souhlasil by Glaser, Vokřál a všichni herci s tím, kdyby někdo urážel jejich matku? Hráli-li tam skuteční muslimové, neurážela je tato hra? Dle Vokřála a Glasera jde o svobodu umění.

Dovolili by si takto zesměšnovat třeba anglickou královnu, abstinenta Vaška nebo Dalajlámu? Opravdu by jim nevadilo, kdyby někdo napsal hru ze skutečnosti, jak muslim surově mlátí muslimku a znásilnuje vlastní dítě? Podle nich se protestující chovali jako fašisté. Dovolili si fašisté takto zesměšnovat a urážet Ježíše? Všimli jste si, že ani jeden jediný lidovec neprotestoval? Existuje vzornější důkaz, že nikdo z KDU není opravdový věřící, ale pouhý politik, toužící po korytu?

I když nejsem věřící ani právník, považuji tuto vrhlost za urážku týkající se  etnické menšiny a týkající se věřících. Soudružko Šabatová, proč mlčíte? Kde jsou práva menšin? Ale šlo i o zneuctění státního symbolu!

Neměli by být obžalováni a okamžitě odstoupit ze svých funkcí soudruh Vokřál i Glaser? Proč je ve vedení města jakýsi pornoherec Janda a masochista Vokřál, nechající se na Ukrajině bičovat? Proč dělají druhému největšímu městu ČR takovou ostudu? Proč vůbec voli, pardon, voliči volí takové úchyly?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2018-05-28 17:58
Zaujímavé je to, že normální lidé se mohou na hlavu postavit a nic.
Hrstka PRASAT je se smíchem převálcuje. Přijde ale doba kdy začnou
být válcována PRASATA, kdy trpělivost většiny skončí. Kvičet budou
po zásluze v božích mlýnech.

Facebook komentáře