Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trapný exekutor aneb Klinika zůstane

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Ráno přišel před pražskou Polikliniku exekutor s ochrankou, ale dovnitř jej nepustili. Údajně měli povolenou demonstraci do 11.30 hodin.

Proto s exekucí počkal do této doby. Jak je možné, že jim někdo na radnici povolil demonstraci, když měl přijít exekutor a konat svou povinnost?

Když bylo půl dvanácté, ohlásil exekutor hodinovou přestávku. Pak nebylo exekutora viděl asi tři hodiny.

  • trapny-exekutor

Všichni se stále smáli exekutorovi do očí, i když je upozornoval,  že budou hradit veškeré náklady exekutorské práce. Bylo příliš průhledné, že je podporuje nějaký vysoký politik. O pivním sluhovi, pardon, soudruhovi Dienstberovi je to veřejně známo. Že to podporuje celá pražská kavárna, o tom je zbytečné pochybovat. Kdopak jim asi dává peníze na jídlo, cigarety, nájem, alektřinu, plyn, vodu, radio a televizi, když celý den nic nedělají?

Ještě jsem nezažil, aby při návštěvě exekutora se mu někdo smál do očí, pustil si hlasitou hudbu a přitom tančil. Neuvěřitelná jistota těchto squaterů byla šokující. Mezi squatery byly i malé děti. Jak je možné, že sociálka ihned tyto děti neodebere, když žijí v nehygienických podmínkách?

Policie přišla až za několik hodin a zkoušela s exekutorem vniknout do budovy. První vchod byl zamčený, proto šli na druhou stranu budovy. Tam zkoušel policista beranidlem prorazit otevřené okno, které bylo zabarikádováno nábytkem. Nešlo vniknout dovnitř, proto šli na další stranu budovy, kde v přízemí v otevřeném okně byl mladík. Policista s ním diskutoval a ani jej nenapdlo, aby násilím vniknul do okna a zatknul mladíka.

Exekutor nahlas ohlásil, nepustí-li jej dovnitř, že jde o přestupek. Jak je možné, že Nejvyšší soud /!/ určí rozsudek kvůli trestné činnosti a pohrdání rozsudkem je pouhým přestupkem? Můžete si dovolit ignorovat rozsudek Nejvyššího soudu?  Tohle jsou výsledky Vaška Havla, který prosadil přehnanou humanitu a práva zločinců!!!

Exekutor v 15.15 hodin ohlásil, že za půl hodiny provede vyklizení budovy. V určenou dobu přišel a zjistil, že vchod je zamčený. Myslíte-li si, že požádal policistu, aby násilím vniknul dovnitř, jste příliš naivní. Exekutor ohlásil, že bude pokračovat zítra, Skutečně věříte, že se do budovy dostane a splní svou povinnost?

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2019-01-11 12:45
Je potřeba okamžite vyklidit kliniku a poslat tuhlůe neomarxistickou stoku tak kam patří, stačí s epodívat, jak to tam vypadá. Je to soukromý majetek, nemají tam co dělat.
https://www.epshark.cz/clanek/1528/klinika-mozky-vymyte-komunismem

Facebook komentáře