Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Tomio, nestydíš se za bráchu?

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Hayato Okamura dělá svému bratrovi jen ostudu. S jeho politickými kroky hluboce nesouhlasí.

  • tomio-nestydis-se-za-brachu

Prý je také imigrant. Není schopen pochopit Tomiovo vysvětlení, každému myslícímu velmi srozumitelné. Je tak zaslepený, že nevidí ve státech, kde už imigranti převažují, kriminalitu o tisíc procent větší? Tomio vysvětluje to, co každý z nás vidí. Jsou to lidé se zcela jinou kulturou, absolutně netolerující jinou kulturu, práva žen, menšin, nevěřících, či věřících v jinou víru. Je to dobyvačný národ, přicházející do Evropy jen kvůli sociálním dávkám. Není Hayatovi divné, že mezi uprchlíky, kteří jsou ve vojenském věku, nejsou jejich ženy a děti a rodiče? Nenapadlo jej, že tito "vojáci" zbaběle uprchli a nechali své rodiče napospas válce? A takovým "hrdinům"či "ubožákům" chce pomáhat? Není mu divné, proč tito hladoví, otrhaní chudáci prchají přes deset států a nezůstanou v nejbližší zemi, kde je mír? Proč prchají ze zemí, kde nikdy žádná válka nebyla? Proč jsou všichni Syřané, když tam nežije jediný černoch?

Za vzor si bere Frantu, pardon, papeže, údajně "křestana". Hayato prý není naivní, o životě leccos ví. Zastává se EU a stále ještě nechápe, že tato organizace nás vede do záhuby. EU vyhrožuje Polsku a Madarsku vyhozením z EU, budou-li zlobit. Nám nevyhrožují, protože Bureš nabídl umístění Soroshovy školy u nás. Je proti Rusku, chválí německou svazačku Angeliku, dokonce i Hermana. Zemanovi vyčítá spolupráci s Ruskem, a jeho vulgaritu. Měl by si zjistit doslovný překlad slov pussy a riot. Mluví o proruských demagogických webech, prý rozvracejících politiku evropských států. Opravdu všechny státy rozvrací Rusko? A co Ukrajina, Irák, Afganistán, Syrie, Lybie, ted pravděpodobně Korea...?

Zeman je populista, kam vítr, tam plášt. Nemění názor / podle toho, co chce lid slyšet/  každý den někdo úplně jiný? Zeman má celý život stejné názory tak jako Tomio. Oba si stojí za svým a mají k tomu racionální argumenty. Konvička je extremista. Hayato jako cizák si dovolí urážet prezidenta, který patří mezi nejoblíbenější na světě. Prý je starý a měl by si odpočinout. Přitom národem byl oblíben jen Masaryk, Dubček a Zeman. Opilého Vénu, který se pozvracel v letadle, a proto je po něm pojmenováno letiště, nepočítám. Jako host by neměl urážet našeho prezidenta a když se mu tady nelíbí, nikdo jej tady nedrží, jak říkal Zeman.

Prý máme hodně osobností. Fišer má krásnou rodinu. Drahoš je kultivovaná osobnost...

Bratr Tomia je dětsky naivní idealista a havloidní sluníčkář.  Jak je možné, že pokud jde o jakoukoli osobu VIP, tak lidé v jeho rodině, at jde o děti, sourozence, rodiče či partnery, se chovají a myslí jako lidé s diagnozou idiocie? Čím to je, že vždy si vzpomenu i na výraz kriplové?

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře