Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Tohle je v ČT cenzurováno!

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

ČR přijme 6 000 imigrantů, kteří zde budou mít trvalý /!/ pobyt, pravděpodobně i byt a nájem zdarma, měsíčně budou mít dávky 21 000 Kč měsíčně na osobu, včetně všech jejich dětí. Nemají povinnost pracovat. 6 000 imigrantů x 21 000 Kč měsíčně x 12 měsíců v roce = 1 512 000 000 Kč, slovy půl druhé miliardy ročně. Kolik že je průměrný český důchod? Průměrný znamená, že mnoho z nich má dokonce jen polovinu tohoto průměru.

  • tohle-je-v-ct-cenzurovano

Mnoho mladých už má vymyté mozky. Převážně studují humanitní obory, se kterými jsou v životě neupotřebitelní a nezaměstnatelní. Pardon, pro ně je ideální koryto v ziskovkách. Tvrdí: "Nejsem Čech, ale jsem hrdý, že jsem Evropan."

USA dala záměrně německé bance nesplatitelnou pokutu, aby vvolala krizi v Evropě. Německá banka je ve výprodeji, což znamená, že je ohrožen dolar i euro. Pravděpodobně začíná bankovní krize, na kterou už několik ekonomů delší dobu upozornuje.

Naše ústava se může zcela beztrestně porušovat, jako tomu bylo v minulém režimu. Jedná se totiž o "nejhorší zákon", který je protiústavní a porušuje i Listinu základních práv a svobod. Okamura totiž nemá desítky milionů na zaplacení právníků, kteří by sestavili stížnost, jejíž napsání je právnicky mimořádně náročné. Okamura byl vyštván z Úsvitu, který tyto miliony má, protože jako strana má právo na určité finance na rozdíl od Okamury, který už tuto stranu nevede. Pokud jde Úsvitu skutečně o dobro národa, pak podá hned žalobu ústavnímu soudu - peníze na to má. Je zajímavé, že o stížnosti na Ústavní soud vůbec nemluví.  Nepodá-li žalobu, jde jim skutečně jen o koryto, a je to populistická strana, což tvrdím už velmi dlouho. Díky tomuto zákonu jde pravděpodobně o poslední volby. Ve Švédsku jsou volby zakázány až do roku 2020. V Rakousku má právo volit i šestnáctiletý, kterého politika vůbec nezajímá, ale lze mu dokonale vymýt mozek. Právo navrhovat zákony u nás má i senátor a dokonce kraje. I proto jsou tyto volby mimořádně důležité. Starosta obce může rozhodnout, chce-li ve své obci imigranty.

Česko je dle světové zdravotnické organizace zamořené. Pokud jde o chemtrails, pak plně souhlasím. V posledních dnech jenom nad Brnem jsou čáry na nebi od rána do večera, někdy je vidět dokonce deset letounů současně. Přesto někteří lidé věří, že horká pára se nerozplývá ve studeném vzduchu, ale že může držet pohromadě i několik hodin....Nejsem fyzik, ale mrak je studená pára, proto drží pohromadě. I pouhým okem je vidět, že nejde o páru, ale o jakýsi prášek podobný hnojivu. Stačí si mobilem přiblížit a vyfotit. Mimochodem, někteří politici na Západě přiznávají, že jde o chemtrails. Důkazy na internetu dávno jsou. Už dnes se vyskytují dýchací a nervové potíže, zvláště u malých dětí, které mají ještě slabou imunitu. Ale samozřejmě o tom se nesmí mluvit nahlas.

Už v roce 2008 byl podepsán zákon schvalující Halal - zabíjení zvířat bez umrtvení. Proč Zelení a ochránci přírody a hlavně zvířat mlčí? Jaký měl vlastně podpis tohoto zákona už tehdy důvod? Není to deální důkaz, že NWO plánuje politiku několik desetiletí, respektive století dopředu salámovou metodou, která je nejspolehlivější? Jsou v takovém případě Protokoly Sionských mudrců, Protokoly Pravdoláskařských mudrců, Protokoly Plutonských mudrců a Torontské protokoly podvrhem? Poslední protokol, článek 5 se zrovna plní.

Ve Švédsku jsou každodenně domorodí žáci ve škole terorizováni a šikanováni muslimskými žáky. Kdepak jsou ochránci lidských práv, soudruh Dienstbier a soudružka Šabatová? Dají-li rodiče své dítě do soukromé školy, jsou jim děti ihned odebrány.

V neděli museli jít děti do školy, protože Sobotka si usmyslel v tento den navštívit školu. Děti jej musely "nadšeně" vítat. Nepřipomíná vám to minulý režim?

Imigranti se evidují na pracovních úřadech v 23 hodin, týdně aspon třicet cizinců. Vláda věnuje na organizaci, zabývající se přijetím 6 000 cizinců půl miliardy.

Německu bylo zabráněno postavit si druhý plynovod. USA to zakazovala i zemím, přes které měl plynovod vést potrubí. Německo "zlobilo", proto tam Západ poslal milion mladých imigrantů ve vojenském věku. Proto je Angelika na příkaz NWO musela pozvat. Zatím jen milion...Cože to říkal Obama? "Zpřerážíme ruce každému, kdo nás nebude poslouchat."

Výbuch muničního skladu byla jen kamufláž na přemístění munice na utajené místo. Skutečně nejde o tajný sklad na budoucí vojenské základně NATO u nás? Dle vojenského odborníka by skutečný výbuch zničil všechny obce v okolí. Není tohle důvod, proč se do dnešního dne nic nevyšetřilo?

Řecko a Itálie vydělává na imigrantech miliony. Do pomoci imigratů jsou zapojeny i nejvyšší kruhy. Jejich dluhy jsou placeny z těchto zisků. Na ohrožení a blízkém  zániku Evropy vydělává mnoho mafiánů.

Senát byl vytvořen proto, aby po rozdělení Československa nepřišli mnozí o koryto.

Nevěřte oficiálním průzkumům. Agentura, která nebyla nikým podplacena, zjistila 6% pro Dělnickou stranu. Pamatujete, kolik měl Kotleba před volbami hlasů podplacenými agenturami?

Mnoho lidí nezávisle na sobě hlásí stále častěji pobyt imigrantů na našem území na různých místech. Pravděpodobně jsou sem přiváženi potají v  noci. Ve Francii na ulici a v metru nepotkáte pravého Francouze, jen ty přičmoudlé. Mimochodem, už je zakázáno říkat černoch, ale je to afroameričan. Z Anglie odchází mnoho domorodců. Ve Švédsku, Anglii, Francii a dalších státech většina už je menšinou. Z většiny zbyla třetina, dvě třetiny jsou cizáci. Nějak jsem si vzpomněl na jednoho moudrého otce, který svému synovi říkal před 48 lety: "Synu, pamatuj si. Dnes utíkají všichni na Západ. Brzo přijde doba, kdy budou všichni utíkat na Východ." Odhadovaný počet imigrantů u nás je kolem 50 000. Zatím...Soudruhu Nedělko, stále budete tvrdit, že jsme šestý nejbezpečnější stát na světě?

Cliftonová byla nacpána injekcemi, bylo to vidět na obličeji. V stavu, v jakém se nachází, by nemohla diskutovat. Podle zahraničního tisku byl výsledek samozřejmě opačný, než zveřejnila ČT. On měl dvě třetiny hlasů, Hitlery třetinu.

Imigranti v Rakousku dostávají 1 400 euro, ale požadují 2 400 euro. Český průměrný důchod je 422 euro. Průměrný rakouský důchod je 894 euro.

Italská lod jede až do Lybe, kde nalodí maximum imigrantů a veze je do Itálie, kde se kriminalita stále zvyšuje. Některým se v Evropě nelíbí a vracejí se do své země, kde prý je válka...Dokonce jedou do své vlasti na dovolenou. To znamená, že dostávají proplacenou i dovolenou, přesto, že nepracují. Samozřejmě je to placena z daní všech ostatních.

Světového poháru v ledním hokeji v Torontu se nezúčastnil jediný stát v Evropě, ale národní tým Evropy, složený z jednotlivců z evropských států. Jde o další přípravu na Spojené státy evropské. Čí hymna se bude hrát a čí vlajka se bude vyvěšovat při vítězství Evropského týmu?

Už vám došlo, proč se zrušil trest smrti, hranice, armáda, výroba zbraní, zavedla se dvojí národnost i mužská jména u žen / Kateřina Lang, Karolina Hošek, Eva Hodek.../? Krádež státního symbolu v ceně 80 000 korun je prý jen svobodné vyjádření názoru... Skutečně zaručuje soudcovský plat 130 000 kč měsíčně nezávislost?     Zdroj- SR.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 petrs222@seznam.cz 2016-10-03 22:16
Novinky.cz jsou shit první kategorie a ten Havel ten pokrčil co mohl z věznic udělal hotely a kriminalnici jsou víc než běžní občané!USA světový teroristi a uctivači satana
#4 danpoisel@seznam.cz 2016-10-03 11:22
Pane Woxosi,
já se za to nestydím, že mě platí ruské velvyslanectví. Víte vy, kolik to vynáší? Nevíte, kdybyste to věděl, tak byste taky psal. Jenže vám to nenabídli. Zkuste ale vy nabídnout své literární ambice třeba americké ambasádě. Jenže i ta vyžaduje určitou míru kulturního a slušného vyjadřování.
Ale slibuji, že když nám půjdete teď na ruku, tak vám potom všechno nesebereme.
Hezký den.
#3 danpoisel@seznam.cz 2016-10-03 11:16
Miroslav Petr-můj příspěvek nebyl reakcí na váš. Jen jsem to četl na Novinky.cz, nějaký diskutující tohle napsal a administrátor mu to zcenzuroval a smazal, on to pověsil na diskuzi znovu i s komentářem admina, aby poukázal na cenzuru na Novinky.cz.
Chtěl jsem tedy poukázat, že nevhodné názory se cenzurují napříč médii.
#2 woxos@post.cz 2016-10-03 10:08
Kvůli takovému potratu jako je danpoisel@seznam.cz, jsem se musel zaregistrovat. Co lžete ? Tohle není cenzura, cenzuru najdete v Rusku a komunistických zemích. A žádný Václav Havel se žádnému náckovi na koleně nehoupal, ta fáma s Heydrichem byla vymyšlená, fotka existuje, ale je na ní Heydrichův vlastní syn. A ta nevýslovná lež o pochlebování německým fašistům, v Německu byl nacismus a Peroutka nikdy nacistům nepochleboval, naopak na jeho obranu vystoupili i komunisté v Rudém právu. Jediný šmejd jste tady vy, komunisté a zrůdní uctívači Putina.

Ale co čekat od webu, který je placený ruskou propagandou, zabývá se spiknutím Židů a dalšími hovadinami.
#1 danpoisel@seznam.cz 2016-10-02 22:12
Cenzura jinak, staženo z diskuze na netu (někdo to uveřejnil):

Dobrý den,
dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"Ať je to tak nebo tak, je jasné, že Peroutka, stejně jako rodiče V. Havla pochleboval německým fašistům. Německým píši proto, že byl fašismus i v Itálii, Španělsku i v Japonsku. A ten chrochtík Havel se houpal náckům na kolenou! Byl to šmejd president!"

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Hezký den
redakce NOVINKY

Facebook komentáře