Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To není hoax!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Všechna media, včetně ČT se dlouhodobě dopouští trestné činnosti- podněcování nenávisti k jinému státu či k jiné entitě, konkrétně k Rusku. Bohužel zcela beztrestně. Týká se i kdysi špičkového divadla Na provázku, které provozuje hru, jak Ježíš znásilnil muslimku. O velikonocích i ČT Dart vysílala film "Ježíšovo pokušení". Soudružko Šabatová, vám nevadí podněcování nenávisti k jinému náboženství, národu a entitě?

  • to-neni-hoax

Proč opozici najednou nevadí, že vláda v demisi a dokonce bez důvěry odvolá tři ruské velvyslance a vydá USA Nikulina? Nikulinovi ještě neskončilo azylové řízení, proto se Plamenák či jak se ten povedený pták jmenuje, dopustil trestného činu. Zřejmě proto rychle prchá z politiky. Voliči ve volbách odmítli odpovědnost politiků, proto nebude nikdo potrestán. Vydáním do USA podpořil občanskou válku v USA proti Donaldovi. Takže jediný politik se schválením celé vlády radikálně zhoršil vztahy mezi českým prezidentem a prezidenty USA a Ruska. Podle Vondráčka z ANO jde o nejlepšího ministra, přestože neudělal za čtyři roky vůbec nic proti šmejdům, exekutorům, dlouhým soudním lhůtám atd.

ČSSD chtěla ministerstvo spravedlnosti a ministerstvo financí. Dle Vondráčka ČSSD nemá právo na ministerstvo spravedlnosti, protože v minulém období jej vedl Jidáš z ČSSD, a bylo by vhodné aby tam byl ministr z jiné strany. Nějak zapomněl, že by ČSSD mohla vystřídat soudružku Hitlerovou z ministerstva financí, či jak se jmenuje. To je ta, která ničí na příkaz Andreje firmy kvůli "nezaplaceným" daním. To je ta, který vyrazila nevidomého dlouholetého špičkového profesionála, který si dovolil tu drzost kritizovat ji, že bydlí v levném bytě.

Aktuálně.cz a Idnes 28.3.- Kurátoři z orgánů sociálně právní ochrany dostali příručku, kde je na straně 65 psáno: "Dítě starší patnácti let s dokončenou povinnou školní docházkou má plné právo se rozhodnout, zda chce dál studovat či nikoli. Rozhodne-li se nestudovat, má toto dítě stejné právo nepracovat. Má-li dítě přes deset zmeškaných hodin, podle dokumentu má škola respektovat práva dítěte."

Na Seznamn.cz byl titulek- Muž tmavé pleti... Prý se nesmí říkat černoch ani Afroameričan, i když nikdy nebyl v Americe. Soudružko Šabatová, není to diskriminace mužů bílé pleti? Soudružko Šabatová, ty speciální vagóny jen pro ženy, není to příprava pro muslimky, které nesmí jezdit ve stejném voze jako muži? Tak jako se musí modlit odděleně v mešitách.

Soukup na Barrandově je prý rasista, protože se ptal politiků, chtějí-li za souseda cikána, černocha či Žida. Prý podněcuje k nenávisti. Soudružko Šabatová, může se vůbec něco říkat? Místo muž a žena bude člověk či osoba, místo táta a máma se zavádí rodič jedna a rodič dvě. Zavádí se záchody pro třetí pohlaví, ve školách se ruší chlapecké a dívčí záchody a budou společné. Děti bez povolení rodičů si mohou zvolit pohlaví. Co nás ještě čeká? Dá se klesnout ještě hlouběji?

Lidovci chtějí zákaz prodeje ve všech svátcích. Co tak zavést zákaz práce pro všechny profese ve všechny svátky? Soudružko Šabatová, proč lidovci diskriminují pracovníky zdravotnictví, policie, hasiče, pracovníky na vysílačích, v radiích a televizích, v elekrárnách a plynárnách, hlídače a mnoho jiných profesí? Proč i tyto profese nemají právo být na vánoce či o silvestra doma a musí pracovat?

EU nabízí všem osmnáctiletým na celý měsíc zdarma jízdenku po celé Evropě. Jízdenka má hodnotu 510 euro, což je víc než český průměrný důchod. Proč máme ze svých daní, které každým rokem posíláme do EU, platit socialistický levicový nesmysl?

Proč všechny takzvané pravicové strany nechtějí odejít z levicové a socialistické EU? Skutečně jim nejde o velmi dobře placené koryto?

Někteří imigranti se vracejí zpět do Syrie, kde je dávno mír, kromě malé nepatrné oblasti. Ziskovky pláčí, že je to špatně. Inu, přijít každoročně o stovky milionů, to je opravdu špatné, ale pro ziskovky.

Nedávno dobrovolníci uklízeli nepořádek v přírodě. Viděli jste tam aspon jednoho jediného Zeleného? V poslední době je velmi časté týrání psů. Viděli jste nějaké demonstrace ochránců zvířat a Zelené?

Neexistuje jediný důkaz, že by se skutečně konal nějaký chemický útok v Sýrii. Letouny NATO byly natřeny, aby vypadaly jako ruské. USA chce za každou cenu válčit se Sýrií. Vypadá to, že chce vyprovokovat Rusko k zámince ke třetí světové. Proč jsem si vzpomněl na požár říšského sněmu, jako provokaci ke druhé světové? Historie se v mnohém opakuje.

Největší zásobu zlata má Rusko, na druhém místě je Čína. Kam se ztratila USA s dluhem 21 bilionů? Zásoby zlata se v Rusku za vlády Putina zvýšily 45x! Pokud jde o žádosti o azyl, Rusko je na prvním místě, USA až na druhém. Do Ruska uprchlo přes milion Ukrajinců. Proč tolik lidí z toho blahobytného, demokratického, svobodného a zlatého Západu prchá do chudého, zaostalého Ruska, kde vládne krutý tyran a diktátor?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-04-12 08:52
ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

Facebook komentáře