Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Suchemtrail II.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

V předchozí části (http://czechfreepress.cz/blogy/suchemtrail-i.html) jsem asi nikoho nenadchnul. S vodou to vypadá divně, ale ani zdaleka to není vše. Jak to tak bývá, svět se dnes bohužel točí jinak, než by měl a věci se mají také obvykle jinak, než nám jsou předkládány. Lidé, kteří by správně měli ještě stále žít, byli zabiti a naopak ti, co se neměli nikdy narodit, jsou stále naživu. Svět je vzhůru nohama.
Značnou část nesouladu lze shlédnout na vlastní oči. Stačí se jen dívat kolem sebe. Stejně jako je pro vládní ziskové organizace (NGO) dobrý byznys, pod rouškou záchrany lidí, znečišťovat celou Evropu, tak ještě mnohem lepší byznys je zaklínadlo globálního oteplování, sucha, vody a hrozby živelných katastrof. Zaklínadlo globální změny klimatu. Tohle už ovšem není byznys pro obyčejnou spodinu typu České televize, Českého rozhlasu nebo perverzních lhářů jako Jakub Janda či Šimon Pánek. Tohle už je kšeft pro spodinu nejvyšší - chazarské pojišťovny, sionistické banky, nadnárodní korporace a jim vždy úslužné oligarchy.

  • suchemtrail-ii

Minule jsme nakousli jsme téma sucha, vody a globálního oteplování. Je to vděčné téma a je čas se k němu vrátit, protože má dalekosáhlé následky do budoucna a k tomu je také velmi nebezpečné. Totiž, když je šikovně podáno, dokáže obalamutit davy. Dokáže to úplně stejně, jako téma vyvolávání u lidí pocitu strachu z nepřítele nebo z nemoci. Stačí dát na obrazovky snímek rozpraskané půdy, povadlé rostliny a nějakou tu kostru a půlka obyvatelstva začne bez přemýšlení napouštět vany a ohryzávat si nehty strachem o zítřek.

Já si nehty nehryžu a prsty jsem použil mnohem užitečněji. Během března jsem se zdravě naštval, vzal do ruky tužku a bloček a začal jsem systematicky sledovat aktuální počasí, teplotu a chemtrailovou vrstvu. Poznámky jsem si dělal třikrát denně - ráno, v poledne a večer. S přibývajícími dny intenzivního sledování oblohy jsem odpozoroval mnohé a čím déle jsem se díval nad hlavu, tím mi začaly docházet určité souvislosti.

Co z pozorování zatím vyšlo? Vezmu to popořadě.

Kromě toho, že jsem se od, před válkou narozených, pamětníků dozvěděl, že tak mokrý - tedy i zatažený duben a část května nepamatují (a při dlouhodobě zatažení obloze nelze chemtrails evidovat a obloha pro mne byla statisticky chemie prosta), tak i přes to mi do těchto dní statisticky vyšlo, že 58% času za prozatím sledované dny bylo nebe zcela objektivně v různé fázi chemizace. Od čerstvého nanášení nových postřiků, až po zcela bílé nebe.

Abychom v komentářích zavčas předešli různým rádoby vědeckým teoriím o tom, že trvalé stopy za proudovými motory letadel není chemtrails, ale obyčejné contrails, tak musíme zmínit vyjádření toho, kdo se touto činností přímo zabývá a je za ni placen. Jde o Davida Keitha z univerzity v Calgary, který zřejmě ve slabé chvilce, přiznal fakt, že nebe je úmyslně a cíleně zamořováno částečkami hliníku. Stalo se tak v průběhu tiskové konference v říjnu 2009 a celý dokument je možno nalézt na internetu v dokumentárním filmovém snímku s názvem "What in the world are the spraying?". (https://uloz.to/!2AhU99zS/29-what-in-the-world-are-they-spraying-preco-to-na-svet-sprejuju-2010-en-cz-sub-rar)

Pokud jsme se tedy jednou pro vždy zbavili popíračů chemtrails, můžeme postoupit ke studiu tohoto uměle vytvořeného problému.

Ze specifických a výlučně zahraničních oficiálních zdrojů je možné se dozvědět, že se údajně jedná o rozprašování hliníku pro ochranu planety před slunečním zářením a následně jejím přehříváním. Tak jako vždy a vše si ovšem musíme tuto informaci přebrat. Platí totiž, že pokud již něco takového veřejně přiznají, obsahuje to zpravidla jen velmi nízké procento pravdy.

Za prvé: už samotný fakt, že nám někdo začne podsouvat myšlenku o tom, že bez lidí by se Země sama neochránila je hodně manipulativní a chce navozovat dojem všemocnosti těch, kteří to tvrdí. Ale dejme tomu, že chtíč po poručení větru, dešti a balamutění lidí je u některých pacientů stále nezvladatelný a tak jim pro radost kývněme na tuto jejich úchylku.

Druhou věcí, kterou bychom se měli zabývat je tzv. skleníkový efekt. Fyzika je totiž prevít a tak tento stále funguje. Tvůrci teorie stínění planety vzdušným hliníkem (tzv. globální stmívání) sice chtějí navodit pocit odrazu slunečního záření zpět do kosmu, ale není tomu tak. Část záření se sice skutečně od hliníkové vrstvy odrazí, ale druhá část pronikne k zemskému povrchu. Za normálních okolností by se opět tato proniknuvší částečně odrazila od Země zpátky do kosmu, ale vzdušný hliník jí v tomto zabrání. Tímto nastává skleníkový efekt, který důvěrně znají a s oblibou využívají pěstitelé rajčat. Jen ten výše popsaný je provozován v planetárním měřítku.
Navíc během noci, kdy by se měl povrch planety ochlazovat a akumulované teplo by částečně mělo opustit planetu, nestane se tak. Tentýž hliníkový film tomuto jevu také zabrání. Planeta se tím pádem přehřívá, což by se dalo, s jistou dávkou ironie, nazvat tím jejich "globálním oteplováním", proti kterému bojují globálním skleníkovým efektem.

Pokud se již cítíte, tak trochu jako rajské jablíčko, tak můžeme pokračovat dál. Třetím aspektem, který lze posuzovat je, zda je vypouštěn skutečně jen ten, Davidem Keithem přiznaný hliník. Říká se že nikoli. Údajně jsou společně s oxidy hliníku vypouštěny i jedy a těžké a zdraví škodlivé prvky, ale v této chvíli to není veřejně přiznáno. Nicméně, vzhledem k tomu, že i přes veřejné přiznání je v oficiálních zdrojích do dnešních dnů pojem "chemtrails" ještě stále pokládán za spekulativní teorii, lze s velkou dávkou pravděpodobnosti předpokládat, že nemá valného smyslu hovořit výhradně jen o hliníku.

Nepřímým, ale za to velmi silným důkazem toho, že se nejedná jen o vypouštění oxid hliníku může být samotné pozorování oblohy. Tomu se bohužel věnuje jen málo lidí. Naprostá většina obyvatel má krční páteř zlomenou směrem dolů, zrak upřený na displej telefonu a ani netuší, co se nad jejich hlavami děje. Skoro se nabízí myšlenka, zda mobilní telefon s grafickým displejem nebyl právě proto lidstvu vydán - aby se dívali jen směrem k zemi.

Touto "smartfounovou" nemocí naštěstí nejsme postiženi úplně všichni a když pohlédneme nad sebe, můžeme nanášení chemické vrstvy v přímém přenosu. A dokonce, když si uděláme čas, tak na obloze můžeme pozorovat různé pracovní technologie tohoto výrobního procesu.

Ta nejznámější je tvorba bílých čar. Tou na sebe geo-inženýři vlastně upozornili a teď je to s velkou pravděpodobností mrzí, že to neudělali lépe. Je to proces, kdy vypouštěné částice se rozptylují a během několika hodin dosáhne šířka proudové stopy za letadlem mnohonásobku své prvotní šířky. Konečný efekt mnoha desítek, na obloze různě křižujících letadel tedy je, že je nebe bílo-šedé, i když je bez oblačnosti a zcela jasno.

Druhá, zřejmě o něco málo novější technologie je, že proudová chemtrailová stopa po nanesení neřídne, jako v prvním případě, ale naopak houstne. Po nanesení sice tato stopa jeví nejdříve, jako by chtěla zmizet (podobně jako klasická kondenzační stopa), ale poté začne nabývat na objemu a náhodnému pozorovateli se může jevit jako běžný vodní oblak. Po dosažení určité šířky, se tento chemický oblak začne "rozpíjet" a je schopen zastínit zhruba 4-5 násobek plochy, oproti prvně zmíněné technologii chemtrails.

Tento popsaný druhý způsob nástřiku už sám o sobě jistý pokrok, jak skrýt aplikaci chemtrails v ovzduší, ale říká se, že největší nebezpečí je to, které nevidíme. Totiž třetím a fakticky odpozorovaným způsobem vypouštění chemických látek z letadel jsou neviditelné stopy. To znamená, že ten, kdo má rysí sluch, tak letadlo sice uslyší, ale chemtrailovou stopu nezaznamená. Ta při této technologii zcela absentuje, což ovšem neznamená, že průlet letadla zůstává bez následků.

Tak jako prvních dvou chemtrailových technologií, tak i tato neviditelná není lehčí než vzduch a stejně tak časem klesá k zemskému povrchu. Na své cestě k zemi má za úkol plnit jisté cíle a díky tomuto lze aplikaci této neviditelné stopy identifikovat. Stačí jen být ve správnou dobu na správném místě, aby jsme mohli pozorovat jakési "vygumování" části oblaku na obloze tak, že uprostřed něj vznikne zcela rovné (jako by vysáté) pásmo a původní oblak se v podstatě rozdělí na dva menší.

Tento proces rozptylování (gumování) oblaků lze pozorovat nejen po aplikaci posledně zmíněné, neviditelné technologie chemtrails. Je přítomen prakticky u všech způsobů. Ovšem nejedná se ale o obvyklé odpařování oblaků, jak jsme mohli vídávat dříve. To, z mládí známé mizení mraku a změny jejich tvaru. Chemtrailové gumování probíhá tak, že jakmile dráha oblaku protne trasu klesajícího chemtrails, je jím zasažen a začne se jako by "rozpíjet". Rozpíjení probíhá buď jednosměrně nebo na všechny strany po celém jeho obvodu. Z oblaku se začnou šířit jako by vlákna/řasy podobné cirrusu (druh oblaku). Když tedy budeme předpokládat, že chemtrails je po obloze dostatečně rozptýlen a víme, že postupem času klesá k zemi, tak pokud narazí na jakoukoli oblačnost, začne ji rozpouštět.

Jak bylo zmíněno, veškerá tato zjištění jsou výsledkem systematického pozorování, ale není úmyslem zde tvrdit, že výše popsané jsou jediné existující technologie aplikace chemtrails. Jediné, co lze s jistotou tvrdit a já osobně to mohu bez uzardění konstatovat, že jediným a logicky možným závěrem těchto pozorování je:
1. intenzivní snaha o oteplení planety formou skleníkového efektu
2. způsobení globálního sucha metodou rozptylování oblačnosti a zabránění tvorby nízké kumulativní oblačnosti, která bývá zdrojem dešťových srážek.

Dalšími následky, tzn. následky chemtrails po konečném dopadu vypouštěné chemie na zemský povrch jsem se nezabýval. Nemám na to prostředky, ale jistě se i takoví najdou, aby pomohli rozkrýt kompletně všechny úmysly a cíle samozvané a nikým nechtěné elity.

Já za sebe závěrem mohu konstatovat, že jejich jednoznačná snaha je, planetu přehřát a lidstvo zbavit vody a tedy i potravin. Jsem si ale současně vědom, že stále jsou ve fázi pokusů a že systém zaručeně každý rok zdokonalují.

Zvedněte zavčas hlavy od telefonů a podívejte se na to sami.

(konec?)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 aveevak@seznam.cz 2017-08-03 23:07
Ovšem chazarské pojišťovny, sionistické banky, nadnárodní korporace a jim vždy úslužní oligarchové také propagují, že Země je placatá.

Facebook komentáře