Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stanuli jsme na počátku Velké globální manipulace

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Původně jsem měl v úmyslu napsat něco o "černých skříňkách", které mají být do ruských automobilů montovány od roku 2020. Ale nechal jsem toho. Jednak jsem na podobné téma v našich českých reáliích již psal a sklidil jsem v komentářích, od některých naivních čtenářů, mírně soucitný výsměch v tom duchu, že je to nesmysl a jednak jsem toho nechal hlavně z toho důvodu, že se objevila zcela nová a zásadní informace, která naprosto mění svět, přímo před našimi zraky. Je to takový první skutečný hřebík do rakve svobody občanů planety Země i do svobody jednotlivých národů. Hřebík, který ne každý rozpozná a proto jsem tomuto tématu dal jednoznačně přednost.
...ale současně bych nerad odbyl ty posměšné naivy. Takže ti, kteří nevěří tomu, co jsem psal více jak 1,5 rokem, ať si vyhledají a sami si vyhodnotí možnosti sledování pohybu motorových vozidel pomocí ruského systému ERA-GLONASS, možnosti pokutování řidičů za porušování dopravních předpisů, které bude sledováno těmito satelity nebo možnosti kterékoli vozidlo na dálku znehybnit. Tohle vše se plánuje zavést, samozřejmě z důvodu zvyšování bezpečnosti (jak taky jinak!) a umožní to nový návrh, který ruská vláda před několika dny schválila.

Tahle sledovací zařízení jsou dalšími drastickými zásahy do pojmu "svoboda" a občané, kterým jejich domácí vlády něco takového plánují nasadit, by měli vzít do rukou hole a nemilosrdně napravit vadné myšlenky v chorých hlavách nejen u nás, ale bohužel dnes už i v Rusku. Bližší informace hledejte na ruských zpravodajských webech okolo 6. října 2016 jako je třeba http://tass.ru/obschestvo/3681744

a nyní už jen na hlavní téma, které zní:

  • stanuli-jsme-na-pocatku-velke-globalni-manipulace

Velká globální manipulace

Zní to všelijak. Určitě trochu neskutečně, snad až bombasticky, ale ano - právě v těchto dnech to spustili. Naše generace se stává přímými účastníky zahájení nového přímého opracovávání obyvatel planety, ve jménu totální globalizace s tím, že na tuto si lze i sáhnout.

Máme být rádi? Je to pro nás čest? Těžko říci. Ale pokud si představíte multikulti na pátou, tak budete hodně blízko.

O co jde?

Je toho hodně a jsme teprve na samotném začátku toho, co na nás vymysleli. Většinu změn na nás teprve připravují a nedá se o tom bohužel popsat v deseti větách. Ale vezměme to pěkně popořadě a k něčemu se snad nakonec dobereme.

Asi jste už někde všimli, že správa internetu nám počínaje od 1.října 2016 spadla pod OSN. Někdo říká, že je to dobře, že už není v rukou Spojených států a někdo zase, že nás tímto krokem čeká úplná ztráta internetové svobody. Údajně lze během několika měsíců také očekávat spuštění cenzury a ideologizace obyvatel celé planety v rozsahu, o jaké se nám za reálného socialismu nezdálo, ani v těch nejdivočejších snech. Vzhledem k tomu, že svobody nám, za pouhých šestnáct let tohoto tisíciletí salámovou metodou zmizel už její podstatný kus, kloním se osobně spíše k té druhé variantě.

Zajímavé na tom je, že poprvé, trochu vážněji o převedení správy internetu pod OSN jednali v Dubaji v roce 2012 a tehdy USA, společně s evropskými státy byli proti. Naopak státy, které prosazovaly správu internetu pod OSN bylo například Rusko a také Čína, Indie nebo Irán - tedy země, kde cenzura běží na plné obrátky nejen ve Facebooku a na Googlu jako tady u nás, ale úplně všude. Ještě zajímavější je, že stačily pouhé čtyři roky, aby se Obama rozhodnul za sebe i za Evropu jinak, než v tom 12-ém roce a správu internetu do rukou OSN předal. Další předpoklad je takový, že jeho vlastní správu bude vykonávat nějaká mezinárodní nezisková, nevládní organizace, samozřejmě pod taktovkou OSN.

Druhou věc, která zapadá do scénáře totální globalizace - tedy jak jsem nahoře zmínil to "multikulti na pátou", jste možná mnozí ani nezaznamenali. Stalo se totiž to, že Dr. Igor Ašurbejli uspořádal dne 12.října 2016 v Paříži velmi zajímavou tiskovou konferenci.

Ptáte se, kdo je Dr. Igor Ašurbejli? Že ho neznáte? Nic si z toho nedělejte, já do té doby taky netušil, že někdo toho jména, vůbec po světě chodí.

Dr. Igor Ašurbejli je v Baku, v roce 1963 rozený Rus s významným aristokratickým původem. Je to současně také doktor technického učení, který v letech 2001 až 2011 vykonával funkci generálního ředitele Almaz-Antej, tedy podniku, který se zabývá výrobou zařízení protivzdušné obrany státu, což je tam, kde vznikají poslední měsíce hodně zmiňované systémy S-300, S-400 a nově i S-500. Od roku 2011, doposud je Dr. Ašurbejli předsedou Expertního výboru letecké a kosmické obrany Ruska. Dnes, tento bodrý "strejda" s šedivým knírkem, vede agenturu Aerospace International Research Center, GmbH (AIRC) se sídlem ve Vídni, kterou sám v roce 2013 založil. Jo, a skoro bych zapomněl - je také šéfredaktorem časopisu Room Space Journal.

Že to není zajímavé a nevíte, co si o tom myslet? Omyl! Zajímavé to je a názor si jistě záhy vytvoříte - totiž 8.dubna 2015 získal Expertní výbor letecké a kosmické obrany se sídlem v Moskvě, v čele s Igorem Ašurbejlim, statut expertního orgánu OSN ve věci obrany proti vesmírným hrozbám!

Takže dejme si tuto část dohromady: bývalý generální ředitel ve zbrojním průmyslu a ruský expert na raketové systémy "v jakodůchodu" založil v Rakousku mezinárodní organizaci AIRC, sdružující odborníky high-tech průmyslu z mnoha zemí. A co víc - "jeho" ruský Expertní výbor letecké a kosmické obrany, pod křídly OSN, řeší obranu před vesmírnými hrozbami. Kolik hrozeb už odvrátili a kolik na ně ještě čeká, je opravdu těžké říci, ale za úvahu jistě stojí, zda by Rusko, které se jeví, jako pod neustálým tlakem západu, jen tak, mýrnyx-týrnyx, pustilo na západ špičkového odborníka, který zná kompletní know-how na protileteckou a kosmickou ochranu Ruska a z Vídně si troufá ochránit celou zeměkouli. V těchto souvislostech nás může napadat cokoli a určitě to stojí za hlubší zamyšlení ...ale pojďme dál. Ono to totiž zdaleka není vše.

Jak jsme si už zmínili, Dr. Ašurbejli uspořádal v Paříži tu prazvláštní tiskovou konferenci. A proč prazvláštní? Na té totiž oznámil, že zakládá první vesmírný stát "Asgardia" a jeho občané budou mít za úkol chránit Zem před vesmírnými hrozbami. K tomuto účelu byly paralelně spuštěny internetové stránky "asgardia.space", kde se mohou registrovat zájemci o občanství tohoto státu. Jak Dr. Ašurbejli na tiskovce upřesnil pro britský list The Guardian:

"Fyzicky budou občané toho státu na Zemi; budou žít v různých zemích, budou tedy stále občany svých zemí a zároveň budou občany Asgardie"... "Až počet přihlášek překročí hranici 100 000, můžeme oficiálně požádat Spojené národy o status státu," dodal Dr. Ašurbejli.

Jak to na vás působí? Je to něco, jako že bláznivý snílek a dostatečně majetný fanoušek sci-fi si plní svůj dětský sen? Vesmírný národ, obrana Země před vesmírnými hrozbami a později snad i dobrodružství ala Star Trek? Ano, přesně tímhle by sdělení Igora Ašurbejliho mohlo být, ale jen v tom případě, kdyby se tohle vše nekonalo formou nevládní organizace, pod křídly OSN. V našem případě to tedy spíše vypadá na to, že pod falešnou vlajkou nové a vzletné ideje, jsme právě v těchto dnech svědky založení zárodku globálního národa. Celosvětového národa bez hranic, kterému se chystá vládnout kdosi neznámý, ale určitě pod rouškou OSN.

Není pochyb, že počet přihlášených do nového "vesmírného" státu hrubě překročí oněch potřebných 100.000 osob. Vždyť tenhle počet se jim údajně registroval už za pouhých 48 hodin po oznámení na tiskové konferenci a jistě lze čekat, že celkový počet bude nakonec dosahovat několika miliónů osob z celého světa.

Jestli počet registrací bude smyšlený nebo skutečný není v této důležité, protože představená idea, její propagace i strategie náboru je totiž provedena naprosto profesionálním způsobem a psychologicky by měla působit na všechny, bez rozdílu, téměř dokonale. Posuďte sami rozsah Ašurbejliho oznámení:

1. Získání důvěry
Informaci o zakládání nového vesmírného státu a národa podává důvěryhodně vypadající "strejda", který je navíc vědec a významný odborník v oboru vzdušné a kosmické obrany. Není to ani žádný "hejhula z Nemanic" a ani nikdo z profláknutých samozvaných elit, jako třeba Bill Gates. Tomu by nikdo nevěřil ani nos mezi očima a všichni by od něj čekali jen další zhovadilost. Ale nepříliš známý, úspěšný vědec a uznávaný odborník s bohatou praxí? To je přeci úplně jiná káva! Na tohle se dá přistoupit celkem lehce a k samotné registraci stačí už jen malý, až nicotný důvod. Takové malé popíchnutí. ...a najdeme ho? Ale jistě, že ano!

2. Útěk z reality
Osoby, které nabídku účasti v nově vznikajícím vesmírném státu obdrží jsme MY a jak známo - my občané jednotlivých národů jsme vesměs zhnuseni. Jsme zhnuseni našimi i cizími vládami, evropskými byrokraty, jsme zhnuseni celosvětovou korupcí a korporátním systémem ožebračování lidí, jsme zhnuseni různými Soroši, Rotschildy, Warburgy, Goldmany a jinou pakáží. Jsme zhnuseni také teroristy, studenými i horkými válkami, jsme zhnuseni multikulti, gender ideologií, juvenilní justicí, lesbicko-pedofilním lobby, geneticky modifikovanou stravou a kdo ví čím ještě. ...a najednou? Najednou, 12.října se všem zhnuseným obyvatelům planety Země otevřela možnost "opustit" tento zkažený svět a "přestěhovat se" kamsi do vesmíru. Lidičky, vždyť je to hotová Archa Noemova 2.0 a vstup do ní je úplně zdarma! Řekněte, kdo by v tomhle srabu zůstával o sekundu déle, než je nezbytně nutné? Kdy se vám naskytne taková šance začít znova? Navíc s novým "vesmírným" občanstvím v kapse! Není to šance na nový, lepší život? Jasně že je!

3. Nová idea
Ano, lidstvo potřebuje Novou Ideu! Všechny ty křesťansko-katolické, židovské, islámské, budhistické, mormonské a kdo ví jaké jiné náboženské kecy jsou k ničemu. Jenom tady po celá staletí jeden věřící ubíjí druhého věřícího, dohadují se, který Bůh je bohovštější a nikam to nevede. Také stále více bezvěrců si uvědomuje, že žije pustý život a zná jen jídlo, alkohol, sex, zábavu a nakupování věcí, které nepotřebují. I tito hledají něco nového. A co se dnes stalo? Pan Ašurbejli nabídl všem věřícím i nevěřícím, kteří nejsou spokojeni s tímto stavem, možnost se povznést do vesmírných dálek, nabídl novou víru pro všechny - víru v nekonečný vesmír a v ochranu Země před vesmírnými hrozbami. Že je to ona povznášející Nová Idea, na kterou všichni tak předlouho čekáme? Že je to příslib nekonečné spravedlnosti vesmíru a přiblížení se ke Stvořiteli? No pochopitelně, že ano!

4. Splněné sny
Nabídka osloví také vesmírné "válečníky", "průzkumníky" a dobrodruhy. Vždyť všechny ty filmy o Invazích, o Dnech nezávislosti nebo série o vesmírných dobrodružstvích na lodi Entreprise, o zlém a nelítostném Darth Vaderovi i s jeho Černou hvězdou, o boji proti obrovským broukům a vetřelcům a mnoho, mnoho podobných vypovídá o jediném - napadení Země a její obrana. Že to byly trháky, že měly a stále mají obrovské množství fanoušků, kteří by rádi také něco takového prožili a splnili si své sny nejen prostřednictvím počítačových her, není třeba pochybovat. Jsou to vlastně fanoušci Země, kteří jsou pro její ochranu přímo stvořeni. ...a nyní? Právě se jim všem otevírá možnost stát se opravdu skutečnými účastníky prvního vesmírného národa "Asgardia" a není diskuse o tom, že budou mezi prvními registrovanými. Jen co se o této možnosti dozvědí, tak nebudou váhat ani jedinou vteřinu.Jak vidět, nabídka osloví velmi široký okruh lidí a to přitom ještě stále není známo, jakých výhod budou občané vesmírného státu požívat, oproti obyčejným "neasgarďanům", jaksi navíc. Nějaké to "lízátko" za odměnu... Kromě "vesmírného" pasu to může to být nějaký stálý příjem nebo finanční injekce osobnímu bankovnímu kontu nebo může jít o odpuštění dluhů či o přestěhování do prostředí, podobného ráji. Nevím, může to být klidně i svobodný přístup na internet, lékařská péče zdrama nebo nějaká speciální práva. Tohle vše není známo a i přes to se jistě najde obrovské množství lidí, kteří se přidají. ...a po rozbalení toho sladkého lízátka? Umíte si představit ty zástupy?

Shrňme si tedy tuto druhou část: OSN, ústy Igora Ašurbejliho, nabídla lidem celé planety stát se občany nové vzniklého vesmírného státu - Asgardia. Už samotný původ slova zvoleného názvu vesmírného státu "Asgardia", je celkem manipulativní, ale mnohem podstatnější je, že lidé dostali od OSN zdarma nabídku státi se občany něčeho jiného. Něčeho nového, co tu nikdy nebylo a nabízí to všem bez rozdílu vystoupit z tohoto zkaženého světa a začít žít pod Novou Ideou. Ideou Asgardy, ideou stát se tak trochu nadlidmi a ideou obrany celé Země.

Tak schválně, co myslíte - kolik lidí odolá být tak důležitým jedincem na Zemi? Kolik odolá státi se svým způsobem Elitou na Zeměkouli a současně se osvobodit z tohoto srabu? Ať si odpoví každý sám.

Cítíte tu ohromnou manipulaci? Jak zákeřně se nám snaží dostat pod kůži? Jak podlým způsobem nám do podvědomí podsouvají myšlenku dobrovolně se osvobodit od svého národa a od své historie? Jak pod vidinou blýskavé Nové Ideje pomalu odtahují lidi od známých, kamarádů a rodin? Děti od rodičů? Manžele od manželek? Cítíte také tu snahu o vznik globální sekty s názvem Asgardia, která je ve své podstatě zárodkem totálního globálního multikulturalismu?

Jestli ano, tak první možností je, že si začnete dávat dobrý pozor na své okolí a to samozřejmě také na alternativní a nezávislá média. Pokud někde, někdo zahltí vaše vědomí výrazy jako: "vesmír, kosmos, vděčnost, úspěch, hojnost, prosperita, kvalita, příležitost, pozitivní tvoření, nová šance od vesmíru, realizace nového já, odhodlanost, vytrvalost, vyšší princip" a jim podobné, zbystřete své smysly. Důvodem je, že jste se stali obětí agenta globalizace, který se vás bude snažit přesvědčit o tom, že jedině s vesmírem, potažmo s "Asgarďany" můžete dosáhnout všeho, po čem jste kdy toužili. (Důvěrně všem mohu naznačit, že minimálně jeden takový se na české alternativě už drahnou dobu pohybuje a ve své činnosti je absolutně neuvěřitelně úspěšný.)

Druhou možností bude, že tomu nebudete věnovat pozornost, v oslavném ohňostroji přehlédnete výstražná světla a této chazarské globalizační akci uvěříte. V takovém případě vás čeká osud podobně nepozorných, kteří se s lízátkem v ústech ocitnou v nádherných, barevných kulisách jen proto, aby následně byli shozeni do světa globální šedi a duševní prázdnoty.

Nevím jak kdo, ale já osobně zůstávám. Hezky pevně nohama na Zemi, s dubovou holí v ruce a neustále ve střehu.

 


Zdroje:
http://asgardia.space/citizenship
http://airc.at
http://ashurbeyli.eu.com/
http://www.ashurbeyli.ru/chronicle/article/press-konferenciya-igorya-ashurbeyli-v-parizhe--16333
http://www.ashurbeyli.ru/public/wysiwyg/files/19_Space%20Threat%20Defense.pdf

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2016-10-22 10:32
Nezbývá než upozornit na významnou skutečnost-PLAC ATA-ZEME.CZ. Doporučuji shlédnout k tomu určená videa a důkladně se zamýšlet...Jina k ASGARD(irijský) bylo hlavní město Velké Tartárie,dnešní Omsk.
#1 deliberation@seznam.cz 2016-10-21 20:19
Pavel Jirásek.

Onen symbol je tzv. Svarga a představuje Slunce. Je to v podstatě obdoba svastiky. Důvodem, proč byla užívána v Egyptě i Sumeru je to, že staří Egypťané i Sumerové byli bílí lidé, jako jsme my, Evropané. Zajímavý článek na toto téma zde https://rasovetypy.wordpress.com/2012/08/19/arijci/

Facebook komentáře