Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Současný kapitalismus a kapitalisti se mstí komunistům!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Současný kapitalismus a kapitalisti se mstí komunistům v post-sametovém období našich dějin!

  • soucasny-kapitalismus-a-kapitalisti-se-msti-komunistum

Současný kapitalismus a kapitalisti se mstí komunistům v post-sametovém období našich dějin! Karta se tedy obrátila v celkový neprospěch československého národa, který se rozpadl! Současní kapitalisté házejí klacky pod nohy členům KSČM, a to v práci, osobním a společenském životě. Šikana a perzekuce na adresu levice probíhá beztrestně dál na „všech frontách!"

Tím trpí rodiny slušných komunistů, vždyť se skoro nemohou bránit proti novodobému útlaku a otroctví. Tím nechci obhajovat chyby v minulosti, které byly bezohledně napáchány. Nelíbí se mi současné pranýřování na adresu zbylých členů a sympatizantů KSČM.

Jejich děti tak mají ve školách a vzdělávacích institucích hroznou pozici, když probíhá tzv. vymývání mozků ve jménu zlodějského kapitalismu! Dlouho jsem však přemýšlel, jak sdělit a napsat skutečnou pravdu.

Zastrašované a šikanované oběti se těžko brání proti svým trýznitelům, ať už v soukromé, či veřejné sféře života. I současná média mají vliv, co se týče uvedeného zastrašování nepohodlných!

Sami komunisté tak ustupují, dokonce přesouvají své akce na „bezpečnější" místa, neboť mnohdy hrozí fyzické a psychické útoky ze strany současné pravice, která má na svědomí marasmus v téhle zemi po roce 1989!

Na závěr bych chtěl sdělit, aby se lidé vzájemně respektovali, aby se nepoužívaly mafiánské praktiky a již zmíněná zastrašování. Také jsem pro to, aby měli lidé možnost a právo přemýšlet, uvažovat, vyslovit svůj vlastní názor v rámci etiky. Dost bylo politických a profesních diskriminací v historii našeho národa!

Václav Kovalčík

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-04-13 20:39
Díky "sametové revoluci" se k moci dostali idioti a verbež, která nikdy nic dobrého pro tuto zem neudělala. A tak teď "máme co jsme chtěli" a idioti se množí geometrickou řadou. A výchova ve školách ? S inkluzí dopadneme se vzděláním stejně jako v USA. Spousta "inteligentních idiotů" zaujme své pozice v řadách moderních otroků.

Facebook komentáře