Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Současná demokracie = totalita!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Začíná to podvodným sametem, pokračuje divokou a nekontrolovanou privatizací, rozdělením prosperujícího Československa...

  • soucasna-demokracie-totalita
Poté hnusnými arbitrážemi, rapidním zadlužováním okleštěného českého národa, šikanováním lidí a špatným platovým  ohodnocením většiny národa, kopáním do invalidů odebíráním invalidních důchodů, znečišťováním a likvidováním životního prostředí pro bezohlednou stavbu montoven a zbytečných předražených dálnic, ještě to pokračuje špatnou morálkou, beznadějí, rozpady rodin, rozvody, vymýváním mozků ve školách ve jménu pochybné demokracie, dále se např. ve veřejnoprávních médiích nadává na Rusko a komunismus s lidskou tváří.
 
Na ulicích mnoho bezdomovců aneb církevní restituce vůbec nepomáhají národu; zboží různých kvalit aneb genocida českého národa na potravinové úrovni, totéž se týká i elektroniky i dalších věcí. Vlastní zemědělství nám nějak neprosperuje, neboť se opět chystá zdražování potravinových produktů.
 
Obrovský kapitál České republiky odchází rovnou na západ, do daňových rájů, a tak již tradičně utíráme své  nosy.  Vrcholným politikům, úředníkům a manažerům se daný stav líbí, ale českému národu nikoliv.
 
Současná demokracie = totalita, když občané pomalu, anebo rychle umírají vlivem zákeřné politiky v našem státě, která dopadá na národ jako celek. Ani migranti z muslimských zemí nám nepomůžou, neboť špatná demografie vlastně podkopává demokracii!
 
Současná demokracie = totalita, a je ještě více  totalitní, když tu máme cenzuru názorů a projevů, která ještě více přituhuje!
 
Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře