Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Šílenost, kterou podepsala naše vláda!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Istambulská smlouva je mnohem nebezpečnější než se zdá, z mnoha a mnoha důvodů. Její dodatek totiž směřuje k úplnému zániku všech evropských států.

  • silenost-kterou-podepsala-nase-vlada

Dětem se už od MŠ vymývají mozky o hodných muslimech, o samozřejmosti LGBT...Děti si mohou vybrat pohlaví už v nízkém věku bez souhlasu rodičů. Budou-li rodiče proti jejich přání, či odmítne-li lékař provést zákrok, jde o trestný čin. I učitel je povinen ohlásit nesouhlas rodičů, jinak bude trestně stíhán. Totéž se týká případu, kdy těhotná, třeba i nezletilá dívka, sama bez souhlasu rodičů, se rozhodne o potratu. Rodiče budou trestně stíháni, děti budou zabaveny a poslány o děcáku.

Mezinárodní úmluva o právech dítěte: Stát musí zajistit dítěti ochranu a péči nezbytnou pro jeho blaho s ohledem na práva a povinnosti rodičů. Stát musí respektovat rodičovská práva s ohledem na místní kulturu a tradici.

Školy se musí přizpůsobit intelektuálním schopnostem žáků. Není tedy jisté, budou-li osmáci ovládat aspon malou násobilku. Inkluze směřuje k stejnému intelektu jako mají černoši, pardon Afroameričané. Mimochodem, proč se cikánům neříká indoevropané?

Lze odsoudit údajného "pachatele" znásilnění bez důkazu. Stačí jen oznámení či dokonce pouhá obava z nežádoucího chování. "Pachatel" nemá právo na obhajobu. Je povinnost oznámit i pouhou domněnku /!/, že může dojít k znásilnění. Právně jde o "svědectví uváděné v dobré víře". Křivé obvinění nebude trestné.

Mezi fyzické násilí bude patřit plácnutí po hýždích, pouhý dotek či facka, vtip, narážka, dvojsmyslnost, poklona, výraz obličeje, pohyb rukou či symbol. / vzpomínám si v jednom americkém filmu matka řekla učitelce- Vy jste se dotkla mého syna?/ Kriminalizováno bude doslova cokoli - ale týká se jen mužů. Dáte-li ženě kytici, musí vás udat. Týká i dání přednosti ženám ve dveřích.

Stát bude povinen financovat všechny Ziskovky, zabývající se menšinami a LGBT. Zatím je jich u nás jen 1500. Budou mít neomezenou pravomoc doživotně bez soudního povolení. Kdykoli vám mohou zabavit dítě, protože v lednici nemáte jablko,pomeranč či banán. Stát bude muset maximálně propagovat /tak jako v padesátých letech KSČ/ a podporovat činnost těchto Ziskovek. Tím se radikálně zvýší náklady státu.

Lékaři budou muset porušovat Hipokratovu přísahu - budou povinni oznamovat Ziskovkám zdravotní stav oběti bez souhlasu pacienta i soudu.

"Genderový uprchlík" je žena, jež může /?/ být pronásledována, protože je žena. Může být i ze země, kde je mír. Má právo přivést si celou velmi rozvětvenou rodinu, včetně mladých mužů ve vojenském věku. Tím se mj. radikálně zvýší kriminalita. Nikdo z nich nesmí být vrácen do své vlasti. Uznáním statusu uprchlíka podpoříme režimy uplatňující podřadnost ženy. I "nečistý" pes je tam mnohem víc než žena. Proč to nevadí ochránkyním práv žen a bojovníkům za lidská práva?

Stát bude muset uzákonit všechny ideologie týkající se gender, LGBT a všech menšin /nebude už menšinou bílý heterosexuální křestanský Slovan?/. To bude kontrolovat mezinárodní organizace GREVIO, která bude mít celoživotní imunitu.

V evropských zemích roste kritika proti této smlouvě. Otcové a ostatní muži budou diskriminováni, děti budou mrzačeny duševně i tělesně. Kdokoli, pardon, hlavně muž, může být obžalován kvůli sebemenší maličkosti. Rodiče mohou své děti navždy ztratit, děti mohou své rodiče udávat z vymyšlených činů, třeba proto, že se musí učit či jsou-li trestány. Úmluva pomůže ženám lépe kriminalizovat muže. Falešným udáním se může zcela beztrestně zbavit některého muže - doma, v sousedství, příbuzenstvu, práci. V smlouvě se píše jen o znásilněných ženách, takže jde o diskriminaci všech mužů. Smlouvu odmítá podepsat mj. i Rusko.

Jste si jisti, že politik, kterého jste volili, s podpisem této smlouvy opravdu nesouhlasil?

Zdroj- Rukojmí- Zdeněk Chytra.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře