Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusko 2008: "Plač Evropo"

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Jak je možné, že už v roce 2008 Rusové poznali, že s Evropou je konec? V roce 2008?! Sionističtí bankéři tou dobou řešili světovou hospodářskou krizi a Rusko se smálo nebetyčné debilitě Evropanů a jejich budoucnosti? Neuvěřitelné. Že by v tom měl prsty zase ten zlotřilý Putin?

  • rusko-2008-plac-evropo

Pop, jménem Francis, bytem Vatikán. Znáte ho? A víte, že se nám stále více osměluje. A také vybarvuje. Z fialové to byla bílá, potom rázem duhová, pak zase černá se všemi odstíny hnědé a tuhle posledně opět pokročil o úroveň výše. On by totiž také rád křížil! Francis sice nosí velký kříž na krku, ale chce víc! Papežstvím se zřejmě minul zaměstnáním a vypadá to, že celý život toužil býti vědcem. A ne jen tak ledajakým! Dnes je jisté, že chce být velkým následovatelem jednoho, téměř zapomenutého germánského "anděla". Vypadá to, že touží státi se Andělem Francisem Mengele a pod tímto jménem býti posmrtně svatořečen.

Je celkem možné, že někdo neví, co je to Mengele. (Měl bych správně napsat "kdo to byl Mengele", ale omlouvám se - o této germánské zrůdě v lidském převleku mi psát v životném rodě prostě nejde.) Moc se o tom dnes nemluví a ani nepíše a tedy pokud opravdu někdo neví, co to bylo Mengele, tak se na to nejdříve krátce podíváme:

Josef Mengele se narodilo v roce 1911. Po studiích medicíny v Mnichově, Vídni a Bonnu to získalo v roce 1938 doktorát a v témže roce to vstoupilo do NSDAP a SS. V roce 1942 to bylo, co by lékař tankové divize, na východní frontě zraněno a v roce 1943 to dostalo na starost doktorát v Osvětimi. Zde Mengele začalo dělat děsivé pokusy na vězních, včetně dětí, čímž si to vysloužilo přezdívku "Anděl smrti".

Mengele se zabývalo genetickými změnami v lidském těle. Podle jeho názoru, mučení a pokusy, prováděné ve prospěch Třetí Říše, vědy a genetiky, jsou nepopiratelným přínosem. Mengele hledalo způsoby, jak zvýšit plodnost vyšší rasy a naopak, jak zase plodnost jiných ras snížit. Mengele provádělo i další praktické výzkumy. Například pro zkoumání vlivu chladu na německé vojáky v polních podmínkách, Anděl smrti obkládal vězně velkými kusy ledu a pravidelně měřil teplotu těla. Pro určení kritického a maximálního tlaku, který může člověk vydržet, nechal instalovat tlakovou komoru a v ní byli vězni tlakem trháni na kousky. Pro stanovení odolnosti lidského organismu byly vězňům podány smrtící injekce různých látek a při odlišných dávkách byly zaznamenávány odlišné průběhy umírání. Inspirován myšlenkou na zničení nearijských národností, Anděl smrti prováděl operace, sterilizaci žen, vpravování do vaječníků různých chemických látek a jejich vystavování rentgenovému záření.

Anděl smrti, s lehkostí jemu vlastní, trhal vězňům zdravé zuby, lámal či vyjímal z těla kosti, odebíral krev pro potřeby Wermachtu anebo prováděl operace na změnu pohlaví.

Děti v činnosti Anděla smrti měly zvláštní postavení. Na základě ideologie Třetí Říše měli mít pouze árijci světlou kůži, oči a vlasy a za účelem výzkumu byly do očí dětem v Osvětimi vstřikovány speciální barviva. Kromě toho prováděl experimenty jako aplikace různých injekcí do srdce, děti byly účelově infikovány sexuálně přenosnými nebo infekčními nemocemi a pro nově vytvářené orgány amputoval dětem končetiny, vytrhával zuby a na místo nich vpravoval jiné.

Speciální pokusy byly prováděny na dvojčatech. V té době totiž nejvyšší Německé vedení stanovilo úkol – aby každá zdravá árijka mohla rodit dva, tři a více budoucích vojáků Wehrmachtu a tak pokusy na dvojčatech dostaly přednost. Sourozencům Anděl smrti navzájem měnil orgány, spojoval jejich těla, vyměňoval krev, měřil je a vážil a vše zaznamenával do tabulek. Všechny operace a zákroky byly prováděny bez anestézie a děti byly nuceny snášet pekelné bolesti. Většina malých vězňů ani nedožila konce operace a po umrtí byly na jejich tělech prováděny anatomické pitvy.

Koho z čtenářů naplnila "lékařská" praxe Mengele dojmem, že po skončení války bylo Mengele odsouzeno k nekonečnému a velmi bolestivému zdechání na očích všech, je na velkém omylu. Anděl smrti žil spokojeným a naplněným životem v Jižní Americe, až do roku 1979. Tolik o germánské zrůdě zvané Mengele.


Začali jsme ale vlastně také skoro Andělem. Jen ten náš současný je anděl Vatikánský, bílém rouše - tedy aktuální pop Francis. Jinak řečeno: začali jsme zneuznaným vatikánským vědcem, který by se rád zapsal do dějin co by "Anděl křížení". Je čas o něm pokračovat.

Jak jsme si už řekli, tak tento novodobý Mengele by také rád křížil a své tužby lidstvu prozradil na konci října tohoto roku, kdy prohlásil, že "křesťany je nutné revitalizovat". Stalo se tak na Konferenci o budoucnosti evropského projektu "Revitalizace Evropy" dne 28. října 2017.

Asi první, co každého při pohledu na popa Francise napadne, že revitalizaci by měl podstoupit jako první právě on. On a samozřejmě celá jeho fialová squadra, co společně s ním, ve Vatikánu přeříkává cizí moudra. Když se na ně podíváte, tak na první pohled jsou prvními adepty na revitalizaci. Jedni evidentně značně neduživí chcípáčkové a u druhých je jisté, že se při pravidelném obžírání notně zadýchávají. Takže nějaká ta očistná a revitalizační kůra by jim stopro bodla. A také by to bylo dobré jako příklad. Jako aby všichni ostatní křesťané viděli pozitivní výsledky jimi doporučované obnovy. Takže, milý Francisi, namísto keců, fič se všemi kamarády revitalizovat jako první a až budete, dejte vědět. My pak mrknem, jak to dopadlo.

...oni ale ne! Ani Francis a ani to vykrmené stádo, co má kolem sebe. Nikam se nehrnou. Křesťany k tomu vyzývá, ale sami nic. Je to celkem divné a napovídat nám to může pouze jediné - jeho výzva nebyla určena pro něj samotného. Francis totiž není křesťan! Ani on a ani ten zbytek pedofilů, co se skrývá za vatikánskými zdmi.

Takže, co to znamená? Co může znamenat, když nekřesťan dává pokyn k revitalizaci všech křesťanů? Není to podobné, jako když miliardář vyzve občany, aby si utáhli opasky? Nebo když psychopat v novoročním projevu káže lidu o morálce, lásce a svědomí. Nebo třeba kdyby prezident asociace letecké dopravy vyzval lidi, aby neznečišťovali ovzduší opékáním špekáčků nad táborákem. Tak nějak to na mě působí. Multipokrytci.

Ale zajímavé může být, jak to tak asi ten nerevitalizovaný nekřesťan Francis mohl toho 28. října vymyslet. Nesmíme zapomínat, že je velkým obdivovatelem a následovatelem Mengele a tak jakékoli meze či zábrany jsou mu zcela cizí. Počítám, že si to představuje tak, že všichni obyvatelé Evropy - tedy všechny ženy, muži, kozy, krávy, ovce, psi, kočky, stromy, kameny a vůbec všechno ve věku od 2 do 65 let budou chodit nazí nebo maximálně v mini. Rozhodně ale dole bez, aby milióny importovaných divochů neměly při té naší revitalizaci moc práce. Bude to pro ně totiž fuška. Děsná fuška, protože my Evropani jsme na pokraji zániku a křížení proto musí probíhat všude. Na ulici, v obchodech, na úřadech, v nemocnicích, v parcích a lesích, v restauracích, na policejních stanicích, v kostelech a na hřbitovech, ve vlacích, letadlech, lodích i autobusech, u vás v bytě, ve sklepě i na půdě. Ve dne, v noci. Oplodňováno bude zkrátka vše, všude a nonstop, takže už jistě všichni chápete proč naši bruselští i vatikánští soudruzi tak intenzivně usilují o přísun černých, nadržených divochů. Ono totiž oplodnit půl miliardy populace, k tomu veškeré zvířectvo a rostlinstvo není jenom tak. Skoro bych řekl, že by se měly ozvat lidskoprávní organizace, na obranu proti opětovnému otročení černochů.

Vypadá to sice všelijak, ale nemusíte z toho mít děsy. Chápejte, že to je vlastně hozený záchranný kruh Evropě a Francis jistě myslel na vše. Kdyby někdo náhodou nevěděl, jak se správně černochům poddat, tak Francis má zajisté v plánu stanovit nějakou nevládní (a samozřejmě neziskovou) organizaci s názvem Křesťanské hodnoty. Její ředitelkou pochopitelně nemůže být nikdo jiný, než obdivovatelka černých penisů, Veronika Žilková a její nevládka bude jistě pořádat intenzivní tréninkové a motivační internační tábory pro nechápavé Evropany. Ten, kdo vstoupí branou s nápisem >KREUZEN MACHT FREI< , tak může čekat, že součástí musí být samozřejmě i psychologická průprava pozitivního myšlení při okradení, zmlácení, rozsekání mačetou nebo při násilném obsazení vlastního obydlí. To patří k věci.

Musíme přiznat, že Anděl Francis rozhodně nemá nízké cíle. To v žádném případě. Otázkou ale je, jak se dozví výsledek svých pokusů na křesťanech? Byť Anděl, tak přece nemůže počítat s tím, že tady bude mengelovat ještě dvacet, třicet let. ...aby se jako dozvěděl, co všechno se mu podařilo a nebo nepodařilo pokřížit. Křížení islamistů s kozama a ovcema je obvyklé a výsledky jsou již známy, to ano. Ale jak se dozví co vyjde třeba po spáření černocha s pětiletým chlapcem, s fenou chrta nebo s horskou borovicí. Co když to nevyjde? Co když výsledek nebude dost revitalizovaný? Co potom? Kdo provede úpravy technologie křížení? Kdo tomu bude šéfovat? Možná na místo Anděla pak nastoupí obdivovatelka Žilková. Nevím.

Tak co říkáte na novodobého Francise Mengele? Líbí se vám nápad revitalizace křesťanů? Možná už křesťané opravdu stojíte za starou bačkoru, Vatikán se na vás nemůže už ani dívat a je nucen s vámi něco provést. A kdo ví, co se ještě od Francise dozvíte! Možná, že věříte v něco, v co věřit nemáte. Třeba vyjde najevo, že Ježíš nebyl plavovlasý Žid, ale černoch kudrnáč.  A že už v nejbližších dnech můžeme čekat jeho návrat. A že jich možná bude víc, než jeden. Možná jich bude celá horda Ježíšů. Možná celá miliarda Ježíšů. A první z nich už od roku 2015 přicházejí. ...so Welcome Re-Jesuses!

...ale každopádně je divné jedno - že Rusové tohle vše věděli dávno. Dokonce, jako důkaz, o tom už v roce 2008 natočili videoklip. Naštěstí nechtěli být tak drsní a na místo oprávněného "Plač Gayropo" použili jen mírné "Plač Evropo". Ale i tak - proboha, jak mohla blonďatá ruská zpěvanda popu, tohle vše v roce 2008 vědět? Jak je to možné, když mnozí Evropané si toho nevšimli ani na konci roku 2017? ...to je skutečná záhada.

Zdroj:

https://www.rt.com/news/408118-europe-dramatic-sterility-pope/

+ videozdroj

https://www.youtube.com/watch?v=p4licrmVjSY

 

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře