Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč Babiš páchá harakiri?

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Není to idealista, ale pragmatik, takže velmi dobře ví, že EU nelze reformovat, protože vznikla salámovkou právě k tomu, co nyní dělá. Je jen o hru pro voliče, jako vždy.

  • babis-pacha-harakiri

Dvacet šest jeho zaměstnanců, pardon, členů ANO, mu vyhrožuje, že při spolupráci s SPD vystoupí z ANO. Takže jim logicky jde o něco jiného, než aby nám bylo líp. Šlo-li by jim o lidi, dávno by prosadili zákony SPD o pomoci dlužníkům, zákon  o týrání zvířat, zákon o zákazu šarji a zákazu zahalování, a mnoho dalších pro všechny prospěšných zákonů z dílny SPD.

Sobotka se nebál vyhodit ministra financí. Staněk jako jediný ministr se nebál ukázat na finanční machinace. Místo aby byl od všech pochválen, dostává od své strany kritiku, co si to dovolil za drzost ukazovat na levoty. Premier, který sliboval boj proti korupci, tak právě on ji podporuje tím, že má strach obhájit nejlepšího ministra ve své vládě. To jsou paradoxy, pane Vaněk...

Ve své vládě už odvolal osm "odborníků". Jeden z nejlepších byl opravdu Tok, i když postavil jen čtyři kilometry dálnic. Zasloužil se o to, že už po našich dálnicích nebude jezdit bez dálniční známky historický, rezavý a  nefunkční šrot, pardon, tanky NATO.

Milionový chlívek by neměl důvod demonstrovat, kdyby Andrej schválil zákon SPD o referendu, v kterém by rozhodla většina koho chce a nechce v politice. Jak prosté, Whatsone.

Díky slevě na dráze pravidelní cestující nemají kde sedět. Přitom chybí pouhá miliarda na sociální účely. Proč vědomě Bureš a Alenka nechávají každoročně unikat do ciziny téměř půl bilionu kč a proč nezakleknou na ČT, kde jsou finanční machinace už několik let veřejným tajemstvím? Proč nepodají žalobu na ředitele ČT, který páchá trestnou činnost? Státní pokladně chybí peníze a tady létají miliony z okna. Mají strach zrušit ziskovky kvůli Pánkovi, mají strach zČT...

Prý daně nikdy nezvýší... Zvyšuje se dan na alkohol a cigarety, na což doplatí nejvíc  sociálně potřební. Právnička Alenka vůbec nerozumí základům ekonomie, proto nechápe, že  výběr daní bude nižší, protože tak drastickým zdražením podpoří černý trh. Tohle je boj proti korupci? Dále má být zdaněno plynové topení, životní pojištění a výhry z loterie. Tak tohle nedokázali ani ti krutí komunisti!

 Proč Bureš nařídil celé ANO, aby schválila výroční zprávu ČT, přesto, že ČT bojuje proti Burešovi a na podzim chystá mimořádně velkou mediální kampan proti němu? Bojovník proti korupci ji vědomě podporuje...Nejmocnějšímu politikovi stačí kývnout prstem...Proč si kope vlastní hrob?

A ted to nejdůležitější. Český soud prolomil Benešovy dekrety. Sudetských potomků je půl milionu a zatím jediný z nich dostal majetek ve výši stovek milionů kč. Vrací se jim majetek bez náhrady. Dle Aeronetu majetek Sudetáků obsahuje 23 tisíc ha pozemků v ČR, přes 11 tisíc firem včetně elektráren, vodáren, přehrad a dalších strategických firem, téměř 200 tisíc vesnických a čtvrt milionu městských nemovitostí, přes 4 tisíce škol, včetně UK, téměř 3 tisíce kulturních a historických památek a objektů.

Agrofert hospodaří na většině těchto pozemků. Proč Bureš ihned nepodal stížnost na soudce? Stížnost ústavnímu soudu místo něj podal Okamura. Fiala z SPD trvá na vrácení německého dluhu, všichni politici jsou k tomu lhostejní. Takže kdo tady skutečně bojuje za zájmy českého národa?

K záchraně jeho firem stačí ihned zavést zákon o odpovědnosti a odvolatelnosti politiků a soudů. Pardon, muselo by se zrušit slovo "politiků"...Jakou má Andrej záruku, že do roka a do dne bude ještě miliardářem? Vždy ve všem jedná pohotově a tady je úplně pasivní. Proč páchá vlastní harakiri a proč chce přijít o veškerý majetek?

SPD navrhlo jednání o prolomení benešových dekretů. Proti byl demoblok a ANO. Cui bono? Od ANO už delší dobu odchází hodně jejich příznivců- slavných a známých umělců a podnikatelů. Politik, který sliboval, že bude líp, je zcela lhostejný k islamizaci, pardon, k sudetizaci ČR. Stále věříte, že slovenský bývalý  estébák, registrační číslo 25085, který má na každého politika složku, hájí zájmy  pro něj cizího národa?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře