Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Politikofobie

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Pojem 'fobie', neboli česky strach či obava jsme, ani ne tak moc dávno, používali snad jen při vyjadřování strachu z pavouků (arachnofobie) a z uzavřených prostor (klaustrofobie). Jinak ani ne. Čas ovšem nezastavíme a nová doba nám v posledních letech přinesla rozšíření českého jazyka třeba o xenofobii, co by strach z neznámého nebo islamofobii, co by strach z islámu.

Nyní je ovšem otázkou, jestli náhodou tyto novodobé fobie nejsou jen jakési malé, na zemi nalezené drobinky, které odpadly z nějakého velkého kusu. Z nějaké obrovské, neznámé fobie, která nám visí nad hlavami a kterou pro samé plazení po zemi a hledání oněch malých drobinek, nemáme šanci ani koutkem oka zahlédnout.

  • politikofobie

Ano, podle nadpisu není těžké uhodnout - jedná se o politikofobii. To, že tento pojem není užíván neznamená, že tato fobie neexistuje. Existuje. Jen si to neuvědomujeme. Pro lepší názornost si osvěžme několik událostí, které nám v uvědomění si pomohou.

Jako první vezměme současné Turecko (člen NATO a kandidát na člena EU), kde vládní strana rozpoutala občanskou válku a tureckým občanům připravila krvavou lázeň. Turecká armáda několik měsíců, na pokyn tureckých politiků, vyrábí z vlastních měst hromady sutin a z jejich obyvatel neidentifikovatelnou kaši. Jinými slovy, turečtí politici zabíjejí spoluobčany. Co na to západoevropští političtí humanisté? Mlčením tuto genocidu schvalují a tedy s ní souhlasí. Nenahání vám to hrůzu?

Dále můžeme vzpomenout třeba Ukrajinu (kandidát na člena NATO i EU), kde pučisté v roce 2014 vyhlásili válku všem, kdo se jim nepodřídí. Takto vybombardovali mnoho vesnic, městských sídlišť, továren, škol, školek, nemocnic, vyvraždili mnoho tisíc civilních obyvatel východní Ukrajiny. Co na to západní politici? Ani slůvkem se proti tomuto zvěrstvu neozvali. Svým mlčením tuto genocidu schvalovali a tedy s ní souhlasili. Nenahání vám to hrůzu?

Do třetice můžeme vzpomenout rok 1999. Přesněji 24.března 1999, tedy před 17. lety, armáda USA pod rouškou NATO bezdůvodně napadla a vybombardovala do té doby nádhernou Jugoslávii. Zničila celou infrastrukturu státu, z domovů vyhnala skoro jeden milion obyvatel a mnoho z nich, včetně starců, žen a dětí vyvraždila. Západní političtí zástupci, včetně těch našich, toto běsnění amerických řezníků odsouhlasili také. Neběhá vám po zádech mráz?

Dalších příkladů, historicky odporných a nelidských rozhodnutí politických představitelů, není třeba. Našlo by se jich bezpočet aniž bychom si je tady uvedli, ale nedívejme se jen za sebe.

V roce 2010 byla z Bruselu zahájena realizace další části, před veřejností utajovaného projektu "Euro Mediterranean Partnership". Jeho podstatou je imigrace okolo 56 miliónů afrických muslimů do Evropy a tedy faktická islamizace Evropy. Stojí snad ještě za jedno připomenutí, že se jedná sice o utajovaný, ale oficiální projekt Evropské unie!

Když nyní nebudeme řešit, kdo za tím ve skutečnosti stojí, tak o tom rozhodli nějací politici. Jiní politici plán schválili a zase jiní politici ho realizují. Politici tedy podle předem sestaveného projektu EU islamizují Evropu a zástupy neintegrovatelných fanatiků i s jejich neandrtálskými zvyklostmi proudí do našich domovů. Nenahání vám to hrůzu?

Ano, strach u islámu může být oprávněný. Ale je i logický? Má smysl se zlobit nebo mít hrůzu z odjištěného granátu pod našima nohama a naopak přehlížet, či dokonce milovat toho, kdo jej po nás hodil? Není to přinejmenším podivné? To přeci ten, kdo na nás granát hodil je nebezpečný!

Na co tedy, za současného stavu politické reprezentace, můžeme připravit naše děti? Třeba na to, že ten, kdo bude odmítat výstavbu mešit a zákaz Vánoc, bude označen za extremistu. Připravme je i na to, že ten, kdo bude chtít vzdát vepřového a bude si na své zahradě pouštět oblíbenou hudbu, bude nepřizpůsobivý radikál. Ten, kdo pošle své dcery do školy bez burky, ten, kdo na policii nahlásí sexuální útok černocha na svou manželku nebo nedej bože ji bude bránit, bude označen za fašistu. A konečně, díky našim politikům, je připravme na to, že ten, kdo nebude ochoten konvertovat na islám, tak přesně ten bude podřezán. V lepším případě bude označen za rasistu, bude kriminalizován a vláčen po soudech.

Poslední dohoda politiků 28 států EU s jediným Tureckým politikem je o šmelině s africkými islamisty je konečně na světě. A copak že to ti naši politici dohodli? Rozhodli o tom, že kromě islamistů nelegálů, kteří kašlou na všechny dohody a budou proudit vesele dál, si budeme vozit také islamisty legální. Nic víc. Ale co z toho plyne? Jaká je vlastně zodpovědnost našich politiků? Je jejich jediným trestem to, že odstoupí z funkce? Co to jsou vlastně zač? Jsou to Evropané nebo jen nastrčení šotci, kteří mají jediný úkol - podpálit Evropu? Podpálit, všechny původní obyvatele vybít a poslední ať zhasne?

Když to shrnem - co pro nás politici dělají vlastně dobrého?

Tahle otázka může klidně zůstat bez odpovědi, protože množství a kvalita toho, co dělají proti nám je mnohonásobně větší. Zabíjejí nás potichu, ale jistě. Pracují proti nám a už drahnou dobu to jsou, sice skrytí, ale naši úhlavní nepřátelé, kteří mistrovským způsobem odvádějí naši pozornost někam jinam.

Ne, my nejsme xenofobové. Ne, my nejsme ani islamofobové. Jsme politikofobové! ...jen s tím, že nám to ještě média neoznámila. Nyní je jen otázkou, kdy tento strach z politiků dokážeme ve svým myslích přetavit přes opovržení k nenávisti.

Naším vrahem není zahradník. Jsou to politici a my přesně víme kteří.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře