Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Otrávená voda a žlutá smrt.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Hydrometeorologický ústav zjistil, že máme otrávenou vodu. Příčinou jsou hlavně biopaliva, řepka olejná. Následuje kukuřice a cukrovka. V jakém nepatrném poměru k řepce je však na polích kukuřice a cukrovka?

  • otravena-voda-a-zluta-smrt

Řepka ničí úrodnou půdu, brání zadržování vody- i proto je v posledních letech takový nedostatek vody. Řepka je nebezpečná tím, že je hnojena pesticidy. Limity hnojiv v půdě a ve vodě jsou překročeny desetinásobně!

Řepka ohrožuje lesní zvěř, nenahraditelné včely, ptactvo a všechna zvířata, žijící  v okolí. Letos uhynul dvojnásobek včel než loni. Koně v okolí mají dýchací potíže a kolikové záchvaty. Narozená hříbata umírají. V jejich těle se našla jedovatá látka, přísada, kterou je zakázáno míchat do hnojiv.

Pokud jde o Babiše, jednoho družstevníka napadlo pěstovat řepku. Nevěděl, že tomuto papalášovi nesmí konkurovat. Ihned na něj poslal finanční úřad, který firmu ihned zlikvidoval. Jinému zemědělci zničil úrodu chemickými postřiky. Tohle by neudělal žádný sedlák, který má vztah k půdě!! Na hnojiva má evropský monopol Babiš. Znáte případ, kdy bez vědomí majitele firmy se vyrábí nějaký jed?

Dotace končí v roce 2020. Copak bude na těch polích, kde je dnes řepka? Bude možné napravit poškozenou půdu, aby se mohly pěstovat / jako tomu bylo po celá staletí/ obilniny a jiné potraviny- brambory, řepa, ovoce, zelenina? Až skončí dotace, vyplatí se Babišovi zůstat v politice? Nestane se z něj nakonec docela obyčejný žebrák, který vás na ulici bude prosit o jednu korunu? Inu, na každého jednou dojde. Jak dopadl Paroubek, Rath a další? Žádný strom neroste do nebe. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se přinese pivo. Boží spravedlnost přijde na jaře 2019.

Tam, kde se pěstuje obilí, tam půda ohrožena není.

Dotace u nás měly končit v květnu 2015. Na rozkaz Babiše tehdejší ministr zemědělství prodloužil dotace. Ministr by měl rozumět zemědělství a přírodě, který by měl nejen podporovat malé zemědělce, ale chránit i půdu, zvířata a přírodu všeobecně. Jak je možné, že nic neví o škodlivosti řepky? Neměl být ihned odvolán, když prodloužil dotace na něco, co ničí přírodu, ohrožuje zvířata a dokonce i člověka? Skutečně nejde o trestnou činnost? Není trestným činem to, že Babišův monopol na hnojiva přidává do svých výrobků zakázaný jed? Kam se ztratili Zelení a další ochránci přírody?

Zdroj- Stream- Otrávená voda. Žlutá smrt.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře