Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O těžce zkoušeném národě ve střední Evropě

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Dnes jsem otevřel zprávy o prostituci v našem těžce zkoušeném národě, kde rozpady manželství, neúplné vztahy, dělají z lidí morálně pokleslé.

  • o-tezce-zkousenem-narode-ve-stredni-evrope
Šíření prostituce, ohlasy v diskusích na toto téma, z našeho národa i Evropské unie dělají zombie. 
 
A co křesťanské církve, ty rezignovaně mlčí, jen žijí poslední bezmocné ovečky na pozemském světě, zejména v našem státě i Evropské unii! 
 
Něco je zřejmě špatně, když se lidé, dokonce v období krátkodobé prosperity, dostávají do špatné ekonomické situace. Nemáme západní platy, úsilí pracujících, důchodců a handicapovaných totálně podhodnoceno! 
 
Sice přibývá svateb, pořád máme rozchody a rozvody z důvodů předsudků. Slušnost se vytrácí, zadlužování roste, počet lidí bez domova též. Co chudáci děti? Mají celoživotně trpět  za úpadek našeho národa, který už nemá ani vlastní vodu? 
 
Již dávno se měly dávat našim lidem západní mzdy, aby nemuseli jít do prostituce. Již dávno mělo být  školství reformované, aby motivovalo ke vzdělání, skutečně vzdělávalo. Jedině tak by si partneři a partnerky nalezli svůj morálně kvalitní celoživotní vztah, dovolím si napsat, napoprvé bez intrik a rozvodů. 
 
Ani ten majetek by nehrál tolik roli, lidé by se konečně brali z lásky, společně se státem by se starali o budoucnost dětí našeho národa. 
 
Vážení čtenáři a čtenářky, chtěl bych Vám popřát ten splněný ideální stát postavený na mravní čistotě a opravdové lásce. Nechť se Svatý Valentýn přimluví pro šťastnou budoucnost našeho národa v srdci Evropy.
 
Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře