Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Novinky ze Svobodného rádia.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Dle nových zákonů nesmí americký prezident rušit žádné sankce a nesmí ovlivňovat zahraniční politiku. V těchto věcech je pravomocný jen Kongres. Prezident je jen nastrčená loutka.

  • novinky-ze-svobodneho-radia

Navalnyj chodí každou první středu v měsíci na velvyslanectví USA. Připravuje se totiž na prezidentskou funkci místo Putina.

Žhář, který zapálil obilí, byl Ukrajinec, poslaný sem v souvislosti s bezvizovým stykem. Šlo o narkomana. A to bezvizový styk teprve začíná. O kolik se zvýší kriminalita a nezaměstnanost? Je bezvizový styk skutečně výhodou pro náš stát? A navíc se státem, kde vládnou fašisté?

Rusko není připraveno na válku, kromě atomových zbraní. Proto Putin prodlužuje politické napětí, v žádném případě nechce vyvolat třetí světovou. Media a někteří politici mluví o Putinově agresivitě, dokonce podle bratra Okamury, černé ovce jeho rodiny, chce napadnout ČR... Ve skutečnosti je neuvěřitelně pasivní, přesto, že USA hrozí dalšími nesmyslnými sankcemi a studenou a obchodní válkou. Vojenští odborníci tvrdí, že do osmnácti měsíců je světová válka s Ruskem nevyhnutelná. Přesto si mnoho našich politiků stále ještě neuvědomuje, že padne-li Rusko, padnou všechny slovanské státy.

Kryl si hned po revoluci uvědomil, jaká pakáž nám vládne. Příliš mnoho věděl, proto dostal nějakou "specialitku" do jídla. Týká se i Ransdorfa. Kdo moc ví a moc mluví, nesmí přežít.

Jakýsi lidovec Bělobrádek byl už po páté na velmi dobře zaplacené "přednášce" v USA. Počítá se s ním v příští vládě. Nevolte proto tohoto vlastizrádce, ochotného prodat svůj národ. Platí i o Němci, pardon, českém Židovi Hermanovi.

V ČR máme dnes 400 000 migrantů všech národností. Kolik tisíců či dokonce už desetitisíců muslimů už tady vláda tajně ubytovala natrvalo?

Zdroj- Hovory s V.K.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře