Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nemocné děti.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Je veřejně známo, že v této kauze jde o Temelín. Už teď dle Aeronetu se tam zkouší palivové články z Westhinghausu, které se na Ukrajině kroutily. Jde o zakázku na dvacet let za mnoho miliard. Tato firma je na pokraji bankrotu a kdo by pak dodával tyto články? Proto musel padnout i Nečas, který byl domluven na ruské spolupráci.

  • nemocne-deti

Demonstrace placené Soroshem mají svrhnout vládu, aby sluníčkáři mohli vítat víc cizáků. Bureš není takový hrdina jako Orbán, a je jen otázkou času, kdy EU donutí i Bureše k podpisu obou globálních smluv. Dle mě je to otázka nejpozději příštího roku, protože do Prahy už se několik let v noci tajně přiváží autobusem černoši, pardon, Afroameričané. Pražané ví své.

Přesto má tato kauza i svou druhou stánku, o které píše velmi málo blogů. Nic není černobílé. Je zde příliš mnoho náhod i "podivností". Netvrdím, že se tito novináři vždy chovají správně, ale mnoho věcí tu nehraje. Novináři nikoho nepronásledují a nikam nevnikli násilím. Slušně zaklepali, otevřela jim matka a za chvíli se objevil syn. Mluvil souvisle, zcela normálně, dokonce žádal výslech na policii a dal jim sám od sebe emailovou adresu, aby si s nimi později korespondoval, a prosil je o spolupráci s policií. Proč asi? Při rozhovoru matka ani jednou neřekla synovi, že lže nebo novinářům, že si vymýšlí. Matce rozhovor vůbec nevadil, teprve až po Burešově návštěvě...

Syn se na Krymu seznámil s dívkou. Pochybuji, že by některá žena měla bližší vztah s duševně nemocným. Dokonce hraje šachy, takže nemoc nemůže být tak vážná. Znám ženu, která mívá občasné záchvaty a také mluví a většinou se chová normálně. Nemoc mnohdy není tak tragická, jak ji popisuje premier a jeho zaměstnanci, pardon, poslanci.

Je všebecně známo, že lékař nesmí prozradit pacientovu nemoc. Nepochybně je v zásadách lékaře, že nesmí vyhrožovat pacientovi blázincem, jak to udělala jeho lékařka.  Premier však před celým národem zveřejnil, že jeho děti trpí duševní poruchou. Skutečně byste někomu řekli, natož celému národu,  že vaše děti jsou duševně nemocné? Opravdu byste je tak ponížili?

Je opravdu zvláštní, že nemocné jsou obě děti, a zrovna ty, které podepsaly smlouvu o Hnízdu? Syn onemocněl hned po propuknutí aféry s Hnízdem. Dcera je nemocná dvacet let. Jak je možné, že premier zneužil vlastní dítě, duševně nemocné, k podpisu nějaké smouvy? Jak to, že synovi neřekl, co podepisuje? Dcera má ráda koně, a Bureš řekl, proč by obě jeho děti nemohly podnikat? Skutečně jsou schopné dvě duševně nemocné osoby řídit tak velkou firmu jako je Čapí hnízdo? Najděte si letecký snímek, kolik hektarů firma zabírá.

"Hnízdo je můj nápad. Nevím, komu to patří. Chtěl jsem chránit své děti." Před kým? "Patří  to mým dětem. Patří to mé dceři. Daroval jsem Hnízdo svým dětem. Mé děti si koupily akcie Hnízda." A kde by na to vzaly tolik miliard? Pamatujete, jak přísahal  na  zdraví svých dětí a pak přísahu porušil?

Dle Bureše firma ve vlastnictví jeho dětí prodělávala, proto si ji převzal. Policie dávno ví ze záznamů banky, že Agrofert má spojitost s Hnízdem už od jeho vzniku. Nezávisle na sobě /!/ Hnízdo navštívilo několik novinářů, kteří nafotili či nafilmovali skutečnost. Byla tam jen recepční, i když byl krásný letní víkend, ideální na rodinné výlety. Polévka totiž stála 500, slovy pět set korun. Nocleh stál 5 000, slovy pět tisíc, mimo sezonu nepatrná sleva. Jak se tam uživí jeden jediný kuchař, když nemá komu vařit? Vaří snad každý den jeden oběd pro sebe a jeden pro recepční? Pardon, tak bohatí zase nejsou... Recepční přiznala, že tam občas /!/ jezdí na školení nějaká firma, nic víc, nic mín. Oběd pro rodinu s dvěma dětmi bez nápojů za dva tisíce...Přijdte tam a zveřejněte na internetu snímky, jak je tam "narváno" lidmi. Ale napřed musíte mít aspon dvě stovky na obyčejnou limonádu. Dle leteckého snímku má firma několik desítek, ne-li stovek hektarů. A to má být malá firma, která potřebuje dotace? Opravdu splnila firma podmínku zvýšeného cestovníh ruchu? Pamatujete, jak se kdysi budovaly "ruské vesnice"?

Bureš mluví o násilném vniknutí novinářů, o pronásledování... Není nemocný sám premier, když blouzní a vidí, co vůbec neexistuje? Pronásledovaný se cítí jen duševně nemocný člověk. Dle neuvěřiteného análníka Faltýnka miliardář nepotřebuje pár milionů navíc. Odkdy neexistuje pravda, že s jídlem roste chut? Proč análníka? Zkuste před ním říct jen jméno Bureš, už je ohen na střeše....Týká se každé televizní debaty.

Nedávno byl požár v nemocnici a světe div se, zrovna tam, kde byl léčen syn! Vsaďte se, že shořela zrovna jeho dokumentace! Nevylučuji ani smazání všech dat na internetu.

Bureš má dobré píáristy. Vsadil na ublíženost, jako Mečiar, to na lidi působí. Představte si, že by byl premier v osmašedesátém, kdy Rusové unesli nejvyšší politiky. Plakal by nebo snad ještě něco horšího?

Jak je možné, že "nemocného" syna dá do opatrování obyčejnému řidiči a ne zdravotníkovi, který by mu v případě záchvatu udělal potřebné vyšetření? Nebo velmi dobře věděl, že se synem to není tak zlé, že nepotřebuje zdravotní dohled? Jak je možné, že při záchvatu na silnici nebyl odvezen do nejbližší nemocnice, ale zrovna tam, kde léčí tato psychiatrička, s kterou se zná už delší dobu? Další náhoda, že řidič je zaměstnacem Agrofertu. Bureš lže, že vyhrál soud. Ten jen rozhodl, že nelze dokázal spolupráci s STB. Samozřejmě, když si jako svědky vezme dva bývalé kolegy. Dle něj si oba stébáky pozval soudce...Je náhoda, že švýcarská policie do dnešního dne nedostala žádost o vydání Bureše juniora? Je náhoda, že Bureš si už dávno udělal konexe kromě mnoha politiků i  u státních zástupců a policie? Cui bono?

Bureš dostává na eurodotacích 2 000 000 000 euro ročně, slovy dvě miliardy, tj. 5 500 000 euro denně, slovy pět a půl milionu denně. Opravdu věříte, že na danich odevzdává víc?

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře