Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

NEBOJÍM SE neboli JAK ZAČÍT

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Většina blogerů i jejich komentátorů zná problémy, které nás trápí. Problémy dokáží někdy i inteligentně popsat a někteří i povzbudí nebo dokonce navrhnou řešení. To je jistě správné, ale jak to tak roky pozorujeme....vede to někam? Já si tedy nevšiml. Oligarchokracie nám pomalu střídá partokracii a my jsme se z občanů transformovali na dojné krávy. V horším případě na parazity.

  • nebojim-se-neboli-jak-zacit

Ne, určitě nechci naznačovat, že psát na net postřehy, zprávy a zkušenosti je zbytečné. To rozhodně není, ale jedním dechem dodám, že to je málo.

Tedy, někdo se jistě spokojí se skoro každodenním spamováním, aby celému světu zvěstoval jaký je chytrý. Tento způsob sebereklamy ovšem pokládám za kontraproduktivní - přednést hromadu problémových témat a tím zahltit a znechutit čtenáře. ...leda by to byl úmysl.

Co bychom tedy měli dělat dál, když všechna problémová témata už byly nejméně 10x popsána. Má cenu o tom ještě psát? Není lepší to řešit a pokusit se vyřešit?

Teď si určitě říkáte - "Jó, další chytrej. Těch už tady bylo a stejně nic nedokázali!"

Ale proč nic nedokázali? Protože volič není volič, ale fanoušek, který si myslí, že překlad slova "demokracie" je "volná zábava" aneb "teď už se o nic nemusím starat". A přesně tohle Systému vyhovuje: ovládat tupé stádo a když se náhodou někdo ozve, tak jsme mu přeci z našich peněz koupili obušky, vodní děla a slzný plyn. ...budiž to názornou ukázkou naší tuposti.

Mnohem závažnější problém je ovšem v naší izolaci. Sedíme u monitoru a čekáme, že něco přijde. Nebo že někdo přijde. Přijde a všechny zachrání. Hezké, ovšem sedíme takhle už pěkných pár let a ....a nic. Záchrana se nekoná.

Naopak, jako stát ztrácíme suverenitu, jako občané ztrácíme práva, svobodu i soukromí a aby toho nebylo málo, tak pár vyvolených žene tohle vše čas od času do války. To není příliš dobrý výsledek čekání, co myslíte?

Co tak zkusit být zase lidmi? Co se tak najít a začít komunikovat? Co se tak spojit v lidská hnutí, která vytvoří řád nám po chuti? Vždyť i z malého pramene vzniká veletok.


Přepadlo mě tuhle několik myšlenek a rád bych, aby jste je oponovali nebo doplnili, za což předem děkuji.

1. Označit se (třeba trikolórou)
Označení bude sloužit jako znamení "NEBOJÍM SE ZMĚN A UDĚLÁM PRO SVÉ POTOMKY VŠE, CO JE V MÝCH SILÁCH" a navzájem jsme se poznali. Je jasné, že se takto označí každý zaměstnanec tajné policie (dříve a dále jen STB), ale to nevadí...viz dál

2. První kontakt
Tento by měl probíhat jen v okruhu dobře známých lidí - kamarádů nebo lidí v sousedství, v práci, ale rozhodně jen ty, které velmi dobře známe. Tímto jednoduchým způsobem se zamezí větší infiltraci ze strany STB - složky bránícího se Systému. Existuje obecné známé pravidlo, že nejvíce a nejaktivněji se budou chtít zapojovat ti, kteří to mají v popisu práce

3. Způsob kontaktu
Vzhledem k tomu, že dosavadní úroveň systémového špehování bude nahrazena naším totálním monitoringem, upřednostňovat osobní kontakty v soukromí bez přítomnosti mobilních telefonů, smart televizorů atp. Vágní komunikace samozřejmě může probíhat jakkoli a kdekoli

4. Vytváření občanských buněk a způsob práce v nich
Stanovení si optimálního počtu členů buněk tak, aby byla pružná. Náplň a způsob práce bude na každé buňce samé, jakož i nastavení způsobů ověřování pro případné kontaktování mezi jednotlivými buňkami (první, co STB udělá je, že si vytvoří své "buňky" a budou chtít spolupracovat s ostatními:). Rozhodně ovšem není vhodné dělat zápisy jinak, než na papír nebo na elektronická zařízení, která nemají ani teoreticky možnost bezdrátového připojení ke vzdálenému přístroji (staré PC atp.)


Dalo by se jistě pokračovat dál a téma rozvíjet, ale jako "nakopnutí" tématu to stačí až, až.

Těším se na NEBOJÁCNOU diskusi.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře