Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Malicherné udávání v internetových diskusích i na sociálních sítích jest nechutné!

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Internetové diskuse a sociální sítě by měly sdružovat lidi společných zájmů a koníčků, jenže se dějí křivárny v našem státě, Evropské unii i západním světě, který se pod rouškou demokracie stává ještě větší totalitou!

  • malicherne-udavani-v-internetovych-diskusich-i-na-socialnich-sitich-jest-nechutne
Internetové diskuse a sociální sítě by měly sdružovat lidi společných zájmů a koníčků, jenže se dějí křivárny v našem státě, Evropské unii i západním světě, který se pod rouškou demokracie stává ještě větší totalitou!
 
Zejména v období koronavirové krize bychom jako národ měli držet spolu, neudávat se přes justici za nevinné prkotiny v diskusích.

Vážení občané, dlouhodobě jsem trpěl, dosud trpím, když mi mnozí kritici pod mými díly píší nechutné a sprosté komentáře. 
 
A proto mám takovou hezkou životní radu, neodpovídat na ně, hateři (hejteři) se totiž sami morálně znemožní, i když vystupují dokonce pod nechutnými anonymy.

Již jsem se setkal s moudrým, zároveň humorným, tvrzením o "karmě," která je prý zdarma, jako obvykle. Něco na tom může být pravdou v souvislosti s časovou osou ohledně historie našeho národa i okolního světa. 

Nelíbí se mi zbytečné soudní tahanice, zároveň se mi nelíbí předražené ochranky zločinných potentátů, kdežto běžný občan se v případě nebezpečí musí spolehnout jen na svůj osud, jak je v tomhle státě zvykem. 

Pochybná demokracie nás všechny poškozuje, když se vzájemně likvidujeme, zároveň nejsme jednotní ani v nejtěžších chvílích.

Nechutné internetové diskuse i na sociálních sítích v zájmových skupináchza třicet let od sametu zdevastované životní prostředí i ekonomika, k tomu koronavirová zdravotní i morální krize - dosti hrozivý scénář v dnešním režimu, jenž je provázán prohnilou justicí! 

Za chvíli tady budou "koncentrační tábory" - bohužel již jsou, a to ve formě hamižných a nelidských "montoven," kde dosud vládne totalitní hyenismus vůči lidství, konstruktivním nápadům a inovacím!

Již bylo dost zničených lidských osudů a životů, možná se opakuji, ale situace našeho národa i okolního světa mi nejsou lhostejné. A proto jsem názoru, že malicherné udávání v internetových diskusích i na sociálních sítích jest nechutné. 

Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře