Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mafiánské praktiky kolem exekucí a insolvencí

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Dění kolem "záhadných" insolvencí a exekucí se podobá mafiánským praktikám. Když vznikne nový jakýkoliv zákon, pak se na něho v národě nabalí podvodné firmy. Navíc se řádění exekutorů podobá lichvě - za nedoplacenou malou částku...

  • mafianske-praktiky-kolem-exekuci-a-insolvenci

Dění kolem "záhadných" insolvencí a exekucí se podobá mafiánským praktikám. Když vznikne nový jakýkoliv zákon, pak se na něho v národě nabalí podvodné firmy. Navíc se řádění exekutorů podobá lichvě - za nedoplacenou malou částku se tedy vytváří astronomický dluh, což považuji za hnusné chování vůči našemu národu. Mezi dlužníky je tedy rozlišovat, zda dochází k záměrnému zadlužování, anebo se něco opomenulo.

 
Jsem toho názoru, že nelze za malou částku požadovat astronomickou sumu. Tenhle systém je špatně nastavený, bohužel existují zlatokopové a pijavice na lidském utrpení.
 
Řešením jest tedy odstranit astronomickou lichvu pro řádné občany, na opravdu dlužnou částku nejprve upozornit, řádně a v pořádku zprávu doručit dlužníkovi. To se mnohdy neděje, dluhy tak narůstají a narůstají do již zmíněných astronomických rozměrů.
 
Zákon o insolvencích je postaven na hlavu, neboť vznikají pochybné agentury, dále mnozí zdecimovaní řádní a zodpovědní občané nemůžou nikdy splatit astronomickou lichvu, i když by šli do insolvence.
 
Tady je potřeba zásah státu, určitě by hospodářství mělo směřovat k vytváření aktiv a jistot každého z nás, troufám si napsat zakázat si půjčovat, hlavně zakázat hazard, vždyť je situace občanů našeho národa žalostná, mají totiž nízké mzdy a důchody, které nedosahují západnímu odměňování. Opravdu se musí zapracovat ve všech rezortech, narovnat morálku, konstruktivně pomáhat a napravit sociální křivdy.
 
Václav Kovalčík, Zlín
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře