Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Kam až jsme to dopracovali?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Na příští rok se v Brdech připravuje otevření nové základny NATO s 12 tisíci vojáky. Půjde o dočasnou návštěvu spřátelených armád, pardon, o trvalou invazi cizích vojsk na našem území, respektive agresivní armády. Smlouvu letos podepsal soudruh Hamáček. Kolik let je za vlastizradu?

  • kam-az-jsme-to-dopracovali

NATO má 737 základen v 137 státech, s 253 tisíci vojáky. Do NATO dáváme ročně přes tři čtvrtě bilionu kč. A ještě je prý to málo! V smlouvě NATO je, že v případě ohrožení jakékoli členské země je tato povinna bránit se sama. Politici nám lhali, že jde o obrannou alianci. Tak proto nás nechrání před slimáky! NATO ve skutečnosti provádí invazi v mnoha státech světa, v poslední době hlavně kolem hranic Ruska. Proč asi? Cui bono? Chce snad uchránit celý svět před krutým diktátorem? Proč Rusko za celých 14 let vlády Putina nezabralo jediný stát?

V roce 2016 bylo u nás 1600 sebevražd, 4 denně, převážně z ekonomických důvodů. Třetina důchodců žije pod hranicí 9 tisíc kč. Zato cizáci u nás dostávají 21 tisíc, v Německu 40 tisíc přepočteno na koruny. Důchodkyně pobírající důchod 8 tisíc musí za výrobu korunky zaplatit 7 tisíc a prosí o pomoc. Jiná důchodkyně si musela půjčit 20 tisíc na opravu celého chrupu. Průměrný zákrok u zubaře stojí kolem 700 kč. Co je proti tomu ubohých třicet kaček u doktora? Nevážená ČSSD, co jste do dnešního dne udělali pro důchodce, aby neměli platební problémy u zubaře? To jste sociální, /a kdysi i dělnická/ strana?

V minulém režimu jsme vyráběli doslova všechno kromě raketových motorů. Dnes nevyrábíme téměř nic, ve všem jsme závislí a jsme pouhou montovnou. Byli jsme potravinově samostatní, dnes jsme ze dvou třetin závislí. Ani EU nás nechrání před umělou hmotou, pardon, před takzvanými potravinami. Co dělala soudružka Jourová celé čtyři roky? Nač je nám EU, když se vymlouvá na to, že máme jiné chutě? Za takovou "práci" brala půl milionu měsíčně?

Česká armáda je schopna ubránit jedno okresní město po dobu dvou týdnů. Dnes už víme, komu to posloužilo...

Pěstounská péče je snad největší byznis u nás. Kikáni připíší svých pět dětí na svou matku jako na pěstounku a ta dostává 130 tisíc měsíčně.

Je podepsána smlouva CETA, de facto jde o smlouvu TTIP, která povoluje dovoz rakovinotvorných potravin GMO z USA. V případě odmítnutí těchto potravin hrozí, že speciální soudy udělí astronomickou výši pokuty, kvůli maření zisků díky nežádoucí konkurenci.

EU podepsala dohodu  sjednocení 23 armád do jediné euroarmády. Každá armáda musí mít jen jednoho velitele. Kdopak jí asi bude velet? Cio bono?

Soudruh Mládek byl proti podepsání memoranda, proto musel být odvolán a nastoupil tam zcela neznámý, obyčejný úředník, opakuji, úředník, nikoli politik! Tento megatunel s lithiem se připravoval tajně a dlouhodobě, musela o něm  vědět celá vláda, včetně soudruha Bureše. Nevážený Andreji, takto se bojuje proti korupci a megatunelům?

Zdroj- Svobodné radio, Aeronet.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře