Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jsme obětí multikulturního rasismu?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 
  • jsme-obeti-multikulturniho-rasismu

Dám otázku, je možné že jsme oběti : - Multikulturního rasismu/rasistů né sluníčkářů, marxistů, levičáků, positivní diskriminace? - Multikulturního šovinismu/nistů né levičáků, marxistů, sluníčkářů? - Multikulturní šikany né tolerance k jiným kulturám, integračních snah, inkluzivního školství? - Islámského šovinismu/stů né jinověrců, kulturního obohacení, hrdých muslimů? - Islámského rasismu/stů né lidí s jinou vírou, spoluobčanů, migrantů, uprchlíků? - Xenofílie a xenofilů né naivních studentů, cestovatelů, tolerantních? - PR odborníků, s vysokým ziskem ze státního rozpočtu né migrantů, rómů, nácků?

Neustálé zaobalování reality do zavádějících názvů a hra se slovy, je hlavní zbraní všech demagogů a ideologů. Dnes tomu není jinak. Ovšem je tu jeden markantní rozdíl, dnes jsme masírováni profesionály v oborech marketing a pR, přičemž tito lidé tvoří tým a skupiny o desítkách osob. Všechny tyto osoby jsou patřičně vystudované na příslušné vysoké škole a jsou placeni vysokými honoráři o kterých si zdravotní sestry, hasiči, řemeslníci atd mohou nechat jen zdát. Produktem takových skupin jejichž rozpočet je v milionů korun na kampaň jsou již dobře známá hesla a nálepky jako Hatefree, náckové, fašouni, xenofobie, nenávist není řešení, gnwp, islamofobie atd atd.

Tyto skupiny se halí do hávu neziskových organizací pracujících v náš prospěch které bude (dle svých slov) B. Sobotka více využívat k zvládání různých situací. Všechny současné výše uvedené názvy a jim podobné, jsou pouhou konstrukcí a výplodem politické korektnosti, PR a marketingovým tahem vymyšleným profesionály v oboru reklamy. Je nutné věci nazývat pravým jménem a pak i ti kteří tyto věci provádí či s nimi souhlasí, budou vystaveni tlaku ke změně postojů a uvědomění si multikulturní propagandy jíž jsou oběti.

V případě že je multikulturní ideologie brána jako cíl výchovy a celé masy se jí řídí, přičemž každá jiná idea ať už nacionální, nebo politická je z jejich pohledu špatná a je okamžitě napadána a hanlivě dehonestována, je namístě nazývat takové chování šovinismem. Zrovna tak v případě že Multikulturní společnost dovoluje jedním (muslimové) to co druhým zakazuj (rodilý evropané a křesťané) jedná se o rasismus. Nejedná se o žádný positivní rasismus, nic takového neexistuje¨na rasismu není nikdy nic positivní a je jedno jestli je Arabskému a Evropskému rasismu vystavena černá většina v Africe (kolonialismus), či Arménská menšina v Turecku, indiánská populace v americe, bulharská v době osmanů na balkáně, nebo Bílá a křesťanská většina v Evropě nyní. Existuje jen RASISMUS a ten je vždy špatný.

Například povolení Halal porážky na úkor zákonu o ochraně zvířat je rasistický zákon. Neustálé hanobení českých občanů, nazývaných paušálně xenofóbi a intolerantními, je stejné jako hovořit o všech rómech jako o hloupých. Bojovat proti kolektivní vině sudeťáků osočováním z kolektivní viny čechů v excesech při odsunu je přímo komediální majsterštych PR agentur ladsmanšaftu. Ale samozřejmě víme že rasismus se projevuje právě tam kde se dá těžko definovat, tedy v ustrkách každodenního života, na úřadech a v mentalitě hluboko zakořeněný a projevující se strachem nazývat věci pravým jménem a strachem otevřít diskuzi na to či to téma. V příměru podobně jako se báli černoši v USA mluvit veřejně o tom že je špatné že s e nesmí jezdit dohromady autobusem, tak dnes se lidé bojí říkat že je špatné aby se ženy zahalovaly od hlavy k patě když je hezky atd. Když je to jen hloupý zvyk který sem nepatří. Multikulturní rasismus a šikana se velmi předvádí v Británii, kde strach odsoudit roztahování se nepůvodních obyvatel a jejich kriminality viz. případ se znásilňováním dětí a mladistvých v kauze Rotherha vedl až k absolutním zvěrstvům.

http://www.forbes.com/sites/rogerscruton/2014/08/30/why-did-british-police-ignore-pakistani-gangs-raping-rotherham-children-political-correctness/

To samé máme například s heslem good night white pride. Zkusme například zaměnit slovo white za jiná slova. Tak jak zní napříkld takové good night gypsy pride? Nebo good night black pride? Či gay pride? nebo muslim pride? Stále se dají taková hesla považovat za hesla proti rasismu? Jistě že ne. Opak je pravdou, všechna jsou to hesla rasistická. a další témata by se dali najít bezproblému. Proto se jedná o Multikulturní rasismus. Oboje platí i pro islám viz platby křestanů za klid (takový vypalný) to je rasismus. A šovinismus je jasný už jen z toho že žena nemuslimka když si vezme muslima musí jejich děti být muslimové atd atd.

A ještě je tu multikulturní šikana ta je důsledkem obou zmíněných případů a je všudy přítomná viz kolín nad rýnem a další znásilněná města. Obtěžovali vás muži arabského vzezření? Tak to si ale za to můžete sami!!! A na závěr to nejhloupější ze všech zmíněných - Xenofilie. Tato vlastnost postrádající jakoukoliv logiku tráví mnoho dnešních multukulturalistů. Běžný Xenofil je přesvědčen že všechno cizí a čím vzdálenější tím lepší je hodnotnější než kultura z které pochází. Paradoxně čím méně toho o něčem ví tím je to pro ně a nás lepší a měli bychom se od nich učit. Ve své podstatě je to též rasismus jako řemen. Výsledkem jsou jedinci neustále připravení pro rektální alpinismus každé minoritě či odlišné kultuře. Ovšem tato vlastnost a s ním spojené chování je v naprostém rozporu se zdravou zásadou jednání dvou osob jako rovný s rovným, s užitím pravidla respektuj ale buď respektován.

Ve výsledku jde v podstaťe jen o podlézání a kolaboraci, přičemž tyto osoby jsou v očích všech zůčastněných stran viděni jako ubožáci a zbabělci. Mám za to že tyto termíny by měli začít používat všichni lidé kteří bojují proti těmto nešvarům. Použijme zbraně multikulturní propagandy ve vlastní prospěch. Pokud někomu říkáme sluníčko, nebo marxisto a on bojuje (doměle bojuje) proti rasismu, neurazíme ho. Pro něj a co si budeme povídat pro většinu lidí je např. marxismus prázdný pojem. Namísto toho aby se zamyslel to bere za pouhou nálepku a recipročně nalepí on vám prozměnu nálepku nácka. Pokud ho ale označíte za to čím opravdu je, ovšem tak aby si to dokázal představit je velká šance že ho minimálně zaskočíte, v lepším případě donutíte zamyslet se. Pokud někdo bojuje proti rasismu a označíte ho právě za rasistu, multikulturního rasistu bude to v něm hlodat. Ty to termíny mohou změnit radikálně mediální informování jelikož v jsou přesná a jasná, nezavádějící a používají rétorické zbraně multikulturních ideologů proti nim samotným. Tato označení jsou daleko přesnější než jiná lidová.

Už nepůjde o boj s Islámem, ale o boj s rasismem a šovinismem. Už nepůjde o boj s naivními sluníčkáři ale s multikulturními rasisty a xenofily. Je nejvyšší čas pochopit co se kolem nás děje, Kolín nad Rýnem je 11 hodin autobusem, Berlín 6. Je to daleko, nebo ne? A kdo jsou viníci a spoluviníci, je možné že každý jeden násilník ze silvestrovské noci má komplice jménem Angela? Je možné že vrazi a náboženští fanatici v Sýrii jsou zaštiťovaní nějakým Erdoganem? Nejsou všechny tyto nešvary spoludílem a přívěškem na svědomí multikulturním rasistům, xenofilům, vehementně přisluhujíc Islámským rasistům a šovinistům?

A kdo jsou lidé jako Diensbier, Šabatová, Bursík a další prominenti zdejší politické scény? Jsou to bojovnívi za rovnost a bezpečí všech občanů ČR, bezrozdílu národnosti nebo ptám se je možné že by to byly xenofilní, multikulturní Rasisté? Ptám se může další obětí multikulturního rasismu být vaše žena, dcera či maminka? Ale jste li žena můžete to být i vy, nebo se ubráníte?!?!?!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 jiri.pokorny@seznam.cz 2016-01-16 16:04
Jsou to psychopati a zrůdy a až to začne, půjde o to, kdo z koho. Buď bude vyhubena většina nebo si přestaneme hrát se slovíčky a zlikvidujeme tyto zločince !

Facebook komentáře