Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Skutečným rodinám, podle tradiční definice rodina, bych schvaloval nízko-úrokové státní hypotéky, též bych posunul výše věk rodičů tak do 50 let ohledně dosažitelnosti a přístupnosti nízko-úrokové hypotéky. Taktéž bych pomáhal osamělým lidem, aby měli jisté bydlení.

  • jsem-pro-narovnani-moralnich-hodnot-na-vyspelou-uroven
  • jsem-pro-narovnani-moralnich-hodnot-na-vyspelou-uroven
  • jsem-pro-narovnani-moralnich-hodnot-na-vyspelou-uroven

 

To co dělá vláda hnutí ANO, je tristní, když totéž přiznává nesmyslným registrovaným partnerstvím, které vymyslel pochybný a zadlužený západ (USA a Evropská unie), který zničil národní a protestantské církve z uvedeného měřítka podle členské základny a zájmu lidí o církve, což je takovým zvláštním smutným jevem.

I ostatní řádní občané jiného politického a morálního přesvědčení by s tímto registrovaným nesmyslem nesouhlasili, vždyť je to další vyhazování peněz za nesmysly. Někdy mi připadá, že přerozdělování peněz státního rozpočtu se podobá zániku západní římské říše v roce 476 n. l.!

Tady je vidět, že se morálka propadá do pekel, stát se zadlužuje, dobro je potlačováno, zlo vyzdvihováno, a proto nesouhlasím s podporou vlády ANO a ČSSD, neboť vzniká na objednávku pochybného Německa, Evropské unie a USA. 

Tady se musí, doma i ve světě, reformovat snad všechno, aby individuální a veřejné dobro provždy zvítězilo, aby došlo k narovnání skutečných morálních hodnot na vyspělou úroveň.

Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře