Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

György chrání a pomáhá

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Jsou dva způsoby pomoci bližním. Ten první používají lidé a lze jej znázornit třeba na příkladu bezpečného převedení nevidomého na druhou stranu silnice.

Druhý druh pomoci je také svým způsobem pomoc, ale nepatří mezi lidské činy. Této jsou schopny jen lidské zrůdy, které se nikdy neměly narodit, ale naneštěstí se tak stalo. Pokud bychom jej měli také znázornit, tak na podobném příkladu by se jednalo o zavolání záchranky pro nevidomého, kterého volající nejdříve žduchnul pod projíždějící auto.

Tipněte si - do které skupiny patří György Soros a jeho partička?

  • gy-rgy-chrani-a-pomaha
  • gy-rgy-chrani-a-pomaha

Náš informační prostor se čím dál, tím častěji plní zprávami, které jsou čitelné jen mezi řádky. (Pro mladší ročníky se snad bude hodit vysvětlení, že číst mezi řádky znamená najít skutečný význam, v médiích popisovaného děje, události nebo plánu.) Nevím ovšem, zda je to dobře nebo špatně. Ono totiž toto zahušťování informačního prostoru mlžícími zprávami je nepopiratelným ukazatelem nástupu totality, protože "meziřádky" jsme čítávali běžně právě v dobách nadvlády komunistických papalášů.

Zpráva, která stojí za rozbor má na tváři už trochu strniště. ČTK ji vydala už 27.března 2017 a popisuje tiskovou konferenci Policie ČR, jejíž obsahem bylo zřízení jakési "Národní kontrolní autority" (NKA). Už samotný název tohoto projektu hodně napoví, ale pokud jste v březnu nezaznamenali, tak cílem NKA je ověření držitele identifikačního dokladu (uvedeny jsou pasy a povolení k pobytu) pomocí otisku prstu.

V normálním světě bychom nad takovou zprávou zaplesali. Vždyť se nám policie, za pomoci tohoto projektu, bude starat o bezpečnost! Už nebudou jen přes kamery v přímém přenosu sledovat, kdo kde koho vraždí, ale přímo na ulici bude policie moci zkontrolovat každého cizince a pokud se jí něco nebude zdát, na místě ho sejme. Jenže...

...jenže v normálním světě nežijeme.

V tomto místě pomalu přicházíme k podstatě - řekli by jste, že vybudování systému NKA může stát 46 miliónů korun?
To snad ještě ano. Třicet procent z ceny skončí někomu v kapse a zbylých 30 mil. korun to skutečně stát může.

A druhá otázka: řekli by jste, že se absolutní většinu - 80% z uvedené ceny zafinancoval náš světově nejoblíbenější filantrop György Soros? Teda nepřímo - vzal to přes Norské fondy, ale to je v zásadě jedno, ze které kapsy ty peníze Sorosovi psychopati vytáhli.

V šoku? Kravina? Hovadina? György že financuje boj proti muslimům? Nesmysl!

Kdepak - dává to smysl! ...a současně se konečně dostáváme k té druhé skupině pomáhajících, jak je o nich zmínka v anotaci shora.

Je obecně známo, že György Soros je figurka, symbolizující skupinu zodpovědnou za tsunami islámského násilí na Evropu. O tom už snad dnes nediskutuje ani ten neblbější z rodu Jandů. A dnes se prostřednictvím tiskovky Policie ČR dozvídáme, že tentýž György zafinancoval kontrolní systém, určený údajně hlavně na tyto dodávané islamisty.

Už to dává smysl?

Ano! Je to přesně to stejné, jako když pár sionistických parchantů v roce 2001 nechalo odstřelit dvě, resp. tři věže WTC, aby mohli odůvodnit aplikaci souboru opatření omezujících svobodu občanů (známý "Patriot act") a následně rozpoutat smršť převratů a válek na Blízkém východě.

Evropa dvě věže nemá. Pro nás dvě věže představují milionové smečky negramotných náboženských fanatiků a evropským "Patriot aktem" jsou všelijaká opatření typu Národní kontrolní autorita, Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, bezpečnostní komise pro cenzuru, vojenské útvary pro šmírování internetu, aph.

Má to jen tři drobné nedostatky: mnozí z nás se mezi řádky stále umí pohybovat, samozvanými autoritami pohrdají a navíc víme, že jedinou hybridní hrozbou je pro nás pouze dýchající György.

 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/narodni-kontrolni-autorita-nka-kontrola-dokladu-policie-pea-/domaci.aspx?c=A170327_113311_domaci_hro

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře