Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropská unie chce náš národ vyhladit a vyhubit!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

O dvojí, trojí, kvalitě potravin ze zahraničí, která likviduje náš národ...

  • evropska-unie-chce-nas-narod-vyhladit-a-vyhubit

Evropská unie nám dává sprostě a arogantně najevo, že občané ČR jsou třetí (čtvrté) kategorie, proto dochází k hnusným praktikám ohledně dovozů zkažených potravin ze zahraničí. Někdo chce otrávit naše občany, děti, nemohoucí, někdo chce fašisticky vymazat náš národ z mapy.


Náš národ je rozložený, okradený, ožebračený, veřejnoprávní a západní média se podílejí na jeho destrukci. Je třeba se zamyslet, komu asi slouží tohle hnusné obchodování.

Současná vláda mafiánským a nacistickým způsobem postupuje proti vlastním občanům, měla by ihned padnout, podat demisi, dále nastoupit do kriminálu za ta zvěrstva vůči nevinným lidem.

Moc mě mrzí, že z nás má zahraničí - západní státy - legraci, že jsme skládka odpadu, pokusní králíci a zdroj levné pracovní síly v montovnách pro nacistické Německo.

Kdo bude trestat zločiny Evropské unie na Českém národě? Bohužel se mnohokrát opakuje pro-západní vítězství ve volbách v České republice. Je to hrozné, kam klesla morálka vnitrostátní i mezinárodní.

Někdo chce náš národ vyhladit a vyhubit, někdo chce odstranit občany ČR - bývalého Československa - definitivně ze střední Evropy, někdo chce zlikvidovat zdejší životy.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře