Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

EU, NATO a mír.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

EU, původně EHS, vznikla salámovkou k ožebračení a zotročení evropských zemí. Proto zrušení Lisabonské smlouvy není možné. Před vstupem do EU musela Anglie omezit rybolov, Bulharsko pěstování rajčat, my jsme museli zrušit normu na potraviny, Ukrajina omezit veškerý export.

Tehdejší prezident to odmítl, proto tam vznikl Majdan. I postupný pád socialismu v Evropě byl v zájmu většího trhu pro Západ.

  • eu-nato-a-mir
  • eu-nato-a-mir

Historie se stále opakuje. Říše velkoněmecká chce opět ovládnout Evropu. Říše velkořímská, rakouskouherská, velkoněmecká, i země RVHP- nic z toho nebylo reformovatelné a zákonitě všechny tyto říše musely zaniknout. 

O všem rozhoduje samozvaná komise, která musí plnit příkazy z Bilderbergu. Také ČT má příkaz vysílat v zájmu EU, nikoli v zájmu ČR. Poslanci v Bruseli mají na proslov jen minutu. Naši poslanci nedokáží prosadit nic významného, dokazuje to problém s nekvalitními potravinami. Tohle jsou výhody volného obchodu? Soudružka Jourová za pět let s půlmilionovým platem není schopna prosadit jeden jediný zákon! EU nám ročně pošle kolem 365 zákonů. naši poslanci v EU i u nás  vše jen odsouhlasí.

Nějaký politik prohlásil, že Brexitem skončí lety z Anglie i do Anglie....Dle soudruha Štětiny Rusko vyrobilo Okamuru. Chocholoušku, kde se flákáš? Dle Štětiny je EU zárukou míru. Kdyby nebyla EU, byly by hranice a každý stát by se ihned bránil invazi černochů, pardon, Afroameričanů. Takže zásluhou EU je už několik let v západní Evropě hybridní válka. Tento soudruh touží i po euru. Jeho zavedení nejen vše zdraží, ale začne nám povinnost ESM-eurovalu. Stojí za to si zjistit, co tyto dva výrazy znamenají. Na EU vydělává jen Německo, v ostatních zemích stále klesá životní úroven a zvyšuje se katastrofální zadluženost.

Kvoty nezrušil Bureš, ale Angelika. Premier ani poslanci nemohou nic prohlasovat. Hlasování je stanoveno tak, že vždy nás přehlasuje Německo a Francie. Bureš nemůže prosazovat kvalitní potraviny, protože jeho tři sta firem, které "založil", by zkrachovalo. Proč asi odmítá biopaliva druhé generace? Brambory jsou drahé, protože řepky se pěstuje sedmkrát vic a brambor sedmkrát méně. Řepka podporuje sucho, zabíjí tolik potřebné včely, ničí úrodnou půdu, atd.. Povinnost ministra financí není vybírat daně, od toho je finanční úřad. Jeho povinnost je dobře hospodařit a hlavně investovat.

Tvrdý zastánce EU, Sorosh říká, že EU je v stavu jako SSSR před svým zánikem.

Co dělá NATO už několik let v Mali? Proč nebrání bělochy v jižní Africe před genocidou, kterou na nich provádí černoši? Proč nebrání evropské břehy před invazí vandráků? Proč se už několik let stěhují vojska NATO k ruským hranicím? Proč by Putin s třetinovou armádou šel proti největší armádě na světě? Proč tato největší armáda nechránila před třemi roky památky, které ničila malá skupinka muslimů? Tehdy přivandrovalci slibovali, že zničí památky v celé Evropě. Bohužel, sliby začínají plnit, zatím jen ve Francii. Proč musíme financovat NATO, které nás tlačí do třetí světové války s Ruskem?

Existuje aspon jeden jediný důvod, proč zůstat v EU a v NATO?

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře