Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

EET pro každého.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Třetí a čtvrtá vlna se bude týkat každého z nás, tedy i toho, kdo volil soudruha Bureše, přesto, že mu to ještě nedochází. Nejde jen o mnohatunovou spotřebu papíru, zcela zbytečnou práci několika tisíců úředníků s astronomickými platy, zbytečně složitou práci s několika miliony dat denně, ale projeví se velmi negativně v mnoha oblastech našeho života. EET dokonce přidá problémy ministrům sociálních věcí, zdravotnictví, průmyslu a dalších odvětví. Zač trestá do budoucnosti své ministry, je mi záhadou.

  • eet3

Sleva na dráhách se už ted projevuje zhoršením komfortnosti cestování a absencí financí ve státní poladně. A to je teprve únor!! EET se projeví výrazným zdražením potravin, služeb a jiných odvětví, delší čekací dobou u služeb a řemeslníků, a v čekárnách u lékaře, i na tržišti. Mnoho lékařů pracuje v důchodovém věku. Tito a lékaři v předdůchodovém věku zavedením EET z mnoha důvodů skončí. Budou chybět nejen ve vašem bydlišti, ale i v nemocnicích, takže vůbec nezávidím pacientům ani ministru zdravotnictví. Někteří lidé si budou hledat nového lékaře. Podaří-li se jim to, pak budou déle čekat v čekárně. Skončí i mladší lékaři, kteří neumí ovládat PC, či nebudou ochotni vyhazovat peníze za EET pokladny. Venkované budou dojíždět za lékařem i pro nákup. O tragickém nedostatku zubařů ani nemluvě...

Podle soudružky Schillerové se zvýší výběr daní po zavedení všech čtyř vln, opakuji- až /!!/ po zavedení poslední vlny, o jedna celá osm desetin miliardy. Celoroční rozpočet je jedna celá dvě desetiny bilionu, takže jde zhruba o dvě promile /!!/, konkrétně při platu či důchodu deset tisíc měsíčně to dělá asi dvě koruny za měsíc! A kvůli tomu se zavádí taková zbytečná složitost! Výdaje na zavedení EET mnohonásobně převyšují zisky navíc. Kdyby takto vedl soudruh Bureš své firmy, do týdne by všechny zkrachovaly. Soudružko Schillerová, tohle je ta vaše pomoc malým podnikatelům? Soudruhu Bureši, co jste slíbil komunistům, že hlasovali s vámi?

Řemeslníci a další lidé pracující v službách půjdou na pracák. Na řemeslníka bude delší čekací doba a bude dražší. Stát vybere mnohem méně daní a mnohem víc vydá na nezaměstnané.  Farmářské trhy a trhy s drobnými zemědělci skončí a čerstvé ovoce a zelenina, a kvalitní potraviny  budou vzácností. V nejlepším případě ještě někteří živnostníci a zemědělci zbudou, ale potraviny a služby budou mnohem dražší a bude delší fronta či delší čekání na ještě vzácějšího řemeslníka. Vegetariánům samozřejmě burešův párek ani trochu neuškodí...

Dlouhodobě si všímám, že málokdo si u pokladny bere paragon. V Německu se u stánku běžně prodává bez účtenky. Kopírovat zkrachovalé Chorvatsko je vrchol idiocie / nejde o urážku ale o diagnozu/.

Bureš dostal první miliardovou půjčku od americké banky, takže je zavázán USA. Opravu neplní příkaz USA definitivně a za každou cenu zničit ekonomiku ČR? Vše tomu napovídá!

Nevolitelný Kalousek má bohužel pravdu, že škody po této vládě se budou napravovat aspon dvacet let. Na EET doplatí všechny nízkopříjmové skupiny. Jak je možné, že protiústavní soud povolil tento diskriminační zákon? Soudruh Bureš má velmi špatné poradce. Vůbec jim nedochází, že tímto zákonem přímo vzorně nahráli budoucímu vítězství ODS a Loupežníků, kteří tento zákon ihned zruší?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře