Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Důležité "maličkosti".

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Všichni, kteří budou volit nové, malé, a neznámé strany, které nejsou v parlamentu, dají nechtěně své hlasy vítězné straně, proti které jsou. Tato kuriozita existuje díky d´hontově metodě. Vychází ze zásady, že není spravedlivé, aby mandát získala ta strana, která v případě jeho zisku bude mít menší průměr hlasů než tento mandát, než by měla jiná strana. Přeloženo do češtiny: Všechny hlasy pod pět procent se přidělují nejsilnější straně. Chcete-li bojovat proti velkým stranám, musíte volit stranu, která už je v parlamentu a má v programu hmotnou odpovědnost a přímou odvolatelnost politiků. Jiná možnost změny neexistuje. A v těchto volbách půjde doslova o všechno. Loni šlo o deset procent ztracených hlasů- půl milionu voličů. Díky tomu získala ČSSD o 14% hlasů víc. Zkuste říci svému zaměstnavateli, že odmítáte hmotnou odpovědnost...

Proto i rozsudky jsou tak sporné. Neodvolatelný soudce nemá důvod, aby dělal svou práci kvalitně.

  • dulezite-malickosti

Je známo, že Zemanova vláda podporovala velké cizí firmy daňovými prázdninami, a ještě tím, že dávala za každého pracovníka sto tisíc Kč. Dnes je to údajně mnohem víc. Pamatuji si, jak toho zneužívala firma Flextronics, která každý měsíc propouštěla a nabírala nové pracovníky a pak zmizela do Maďarska. Přišly k nám samé montovny. Proto Zeman chrání Babiše, aby nezveřejnil tento jeho hřích. Proč zrovna Andrej až po dvacetiosmi letech zjistil, že revoluce byla i v režii tehdejšího SSSR? Je to skutečně jen náhoda? Jak mohl přijít k takovým přísně tajným důkazům?

60% dotací jde na propagaci projektu. Vypisování neuvěřitelné složitosti při schvalování a proplácení projektů je na celý blog. Pouhých 40% jde na samotný projekt. Na dotace doplácí obce, které jsou povinny hradit část projektu. Obce si musí vzít půjčku , které díky úrokům jsou nevýhodné. Kotlíky před dotacemi stály jen třetinu, takže výhodný byznys pro někoho. Stamilionové dotace na sběr deštové vody? Běžte se podívat na venkov nebo na kteroukoli zahradu. Aspoň půl století tam mají pod střechou dva obyčejné sudy! Dotace je vyhazování stamilionů z vašich daní na předražené nesmysly, kdy na tom vydělá jen vybraná firma.

Romské internetové rádio dostává od vlády přes milion Kč ročně. Vepřín se zbourá a místo toho se postaví památník. Nešlo o koncentrák, ale pracovní tábor. Proč se nepostaví o kousek dál pomník? Kolik stamilionů slíbil Herman? Takto hospodaří vláda, pokud nemá hmotnou odpovědnost politiků a přímou odvolatelnost. Myslíte si, že už by nebyli dávno na dlažbě Dienstbier, Holobrádek, Schwarzenberg, Herman, Sobotka, Zvorálek, Andrej a mnoho daších darebáků? Proč je ve volbách stále podporujete? Pardon, urážení úředníků je prý už trestným činem. Zlatí komanči!

Už teď jsou z Německa tajně přijímáni imigranti a jsou ubytováni trvale /!/ v Jaroměři, Havířově, Brně, Praze a mnoha dalších městech. Donald navrhuje prvních pět let nedávat dávky imigrantům. Je to tak složité, zavést to v celé EU? Ta naopak navrhuje, aby všechny státy platily povinně imigrantům částkou 800 euro, což dělá 21 tisíc Kč. Řekl to některý politik, kromě jediného, v televizi? Proč se nám tají to, co se bere z našich daní?

Úřady nestačí vyřizovat správní řízení desetitisíců drobných živnostníků, kteří jsou pro maličkosti trestáni pokutami až do výše 150 tisíc Kč! Ani komunisté tak netrestali živnostníky. OVčan nechápe, co jsou to náklady, proč musely hospody a malé krámky zbytečně zdražovat či dokonce zavřít. Kam jsme to dopracovali, když si hospodský nesmí ve své hospodě zapálit? Evropská Utopie už navrhuje zákaz uzenin, tučného masa a sladkých nápojů. Ano, jde o velmi škodlivé potraviny, ale v tomto případě vrchnosti vůbec nejde o zdraví. "Salámové" zákazy fungují stoprocentně.

Venkov je pro každého nepostradatelný. Komunisté věděli, proč jej podporují. Dnes jej ničí nejen Andrej. Lidovec, který má chránit přírodu na venkově, prodloužil sankce na řepku, která ničí rodnou půdu, zabíjí lesní zvěř a zcela nepostradatelné včely. Před volbami jsem tvrdil, bude-li Bureš podporovat živnostníky a hlavně zemědělce, budu se mu klanět až po zem. Ach, jak jsem byl naivní! I soudruh Zvorálek si konečně po mnoha letech uvědomuje, že je nutné podporovat živnostníky, aby vláda měla větší výběr daní. Jen idiot zabíjí slepici, která mu snáší zlatá vejce! Malé obchůdky a hospody na venkově, kam denně přijdou jen desítky lidí, nejsou na zbohatnutí. Kdo by si vzal zavřený obchod či hospodu, když jsou sotva na přivýdělek, čili pro důchodce. Takže řešení- opět státní obchod a hospoda. Čest práci soudruzi! Kupředu levá! Trestáni jsou nejen tito živnostníci, ale hlavně starší venkované, kteří už nebudou mít každé ráno čerstvý rohlík, ale musí si zajet půl hodiny do města a tam si koupit v Polsku předpečený mražený chléb.

"Rasistické" video, kde holčička mlátí do polštáře, je ve skutečnsti realistická ukázka, jak jsou vychovávány muslimské děti, které už od pěti let se musí učit zacházet se zbraní. Neposlechnou-li, jsou krutě trestáni. Učit se řezat hlavu na panence je pro ně samozřejmostí. Tohle by měl zveřejnit a žalovat jistý mladý udavač.

Soudruh Vyzula zdůvodňuje zákaz  kouření v hospodě tím, že tam trpí matky s dětmi. V životě jsem ještě neviděl v hospodě žádnou matku s dítětem. Vyjímkou jsou notoričky, ale malé dítě nemá v hospodě co dělat. A že by tato matka neuměla vařit? Odkdy v hospodě se vaří pro děti? Podle jisté lékařky a dalších poslanců se tímto kuřáci odnaučí kouřit...Okamuro, máš pravdu, zákony by neměli dělat politici, ale skuteční odborníci. V tomto případě třeba odborníci na závislost. Kdysi navrhovali komunisté mléko v hospodách. Naštěstí to hned padlo. Kuriozitou je, že na tento zákaz doplácí právě nekuřáci- hlučnost před hospodou až do deseti hodin, vajgly a rozlité pivo na chodníku dodává v těchto vedrech "aroma" pro ty, kteří chodí kolem a hlavně bydlí nad hospodou. Těm jde do oken "aroma" z kouře, takže malé dítě se díky hlučnosti před hospodou nevyspí a nadýchá se i "zdravého" kouře. Není zrovna tohle vzorný důkaz, že cesta dlážděná dobrými úmysly vede do pekla?

Zdroj Svobodné radio a Youtube- Okamura.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-08-11 12:44
Jan Kopeček, máte stoprocentní pravdu. Aspoň, že už ten idiot nekomentuje své bludy pod článkem jako to dělával ve své zoufalosti fanatika.
#1 daliborkonrad@seznam.cz 2017-08-11 05:02
Miroslav Petr a jeho fanatické bludy: "Rasistické" video, kde holčička mlátí do polštáře, je ve skutečnsti realistická ukázka, jak jsou vychovávány muslimské děti, které už od pěti let se musí učit zacházet se zbraní. Neposlechnou-li , jsou krutě trestáni. Učit se řezat hlavu na panence je pro ně samozřejmostí. Tohle by měl zveřejnit a žalovat jistý mladý udavač.
Tak to video bych chtěl vidět. Nebo je to utkvělý mozkový výplod pisatele?
Nejsem zastánce muslimských idiotů, ale je potřebné uvádět pravdivé informace.

Facebook komentáře