Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ČT může dál cenzurovat!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

V březnu se má hlasovat o schválení či neschválení výročních zpráv ČT za poslední dva roky. Při neschválení se bude muset změnit vedení ČT, samozřejmě i její financování a hlavně její totalita a cenzurování. Hrozila by tím smrt Loupežníků, ODS, STAN, TOP, ČSSD.

Pravděpodobně by v Praze Sorosh financoval majdan spojený se svrhnutím premiéra a prezidenta, tak jako na Ukrajině, Venezuele, a dalších zemích.

  • ct-muze-dal-cenzurovat

Jde o to, že u nás už dlouhodobě existuje mediokracie - nevládnou politici, ale ČT, politici jsou pouhé loutky řízené Českou televizí! Schválení výročních zpráv bude znamenat další zvýšení autority ČT, takže mj. si samozřejmě vynutí radikální zvýšení poplatků.

Bureš chtěl kleknout na Ziskovky, ale Havlův kamarád si dupnul, tak hned zbaběle cuknul. Hned po telefonátu Angeliky zbaběle zrušil už podepsanou smlouvu o společném vládnutí ANO a SPD. Hned po vyhrožování několika politiků demonstrací na ochranu ČT ohlásil, že celá ANO bude souhlasit se schválením obou smluv ČT.  Není vám divné, že premier je ČT kritizovaný téměř každý den a přesto, když má možnost ji zrušit, udělá pravý opak??? Není to ideální důkaz, jak je vydíratelný ze všech stran- z ČT, EU, USA a Ziskovek? Jinak by byl vzhledem k množství kauz zatčen během pěti minut tak jako Nečas a Rath. Pokud poslušně poslouchá, chrání ho EU i USA, proto si může zcela beztrestně dovolit všechno.

Bureš tímto rozhodl o osudu ČR na další desetiletí- o islamizaci, která se tu rozmůže tak jako na Západě. Přijde doba, kdy budeme vzpomínat a říkat "zlatí cikáni". Ale to už bude pozdě! Jedno přepadení v Brně, další v Praze, poslední v Olomouci. Zatím jen tři. Zatím!

ČT tak zvýší svou pravomoc a budte si stoprocentně jistí, že si bude dovolovat mnohem víc než dosud! Vynutí si vyšší poplatky. Postará se medializací o to, aby v dalších volbách vyhráli vítači- ODS a Loupežníci. A za následující islamizaci ČR poděkujte Burešovi, který podpořil ČT k dalšímu zvýšení totality, cenzury a propagandy islamismu, LGBT, atd. Jenže nebude už pozdě?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2019-02-07 16:57
Bude!

Facebook komentáře