Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Česká republika, Evropská unie i okolní svět v období koronavirové krize

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Vážení občané, náš národ musí být jednotný, nesmí být pod útlakem Evropské unie, která jej soudí a pranýřuje kvůli nesmyslným uprchlickým kvótám dokonce v období koronavirové krize. Evropská unie na mě působí jako nějaký sobecký zbohatlík, jenž jako první utíká...

  • ceska-republika-evropska-unie-i-okolni-svet-v-obdobi-koronavirove-krize

Vážení občané, náš národ musí být jednotný, nesmí být pod útlakem Evropské unie, která jej soudí a pranýřuje kvůli nesmyslným uprchlickým kvótám dokonce v období koronavirové krize. Evropská unie na mě působí jako nějaký sobecký zbohatlík, jenž jako první utíká z potápějící se lodi!

Občanům naší republiky i obyčejným lidem v zahraničí, kteří zachraňují životy v období nelítostné pandemie koronaviru, patří můj obdiv, respekt i dík. 
 
Zato potentátům Evropské unie, kteří se před problémy často schovávají, nepatří můj respekt, neboť se chovají hůř než hyeny. Africkým živočichům se tedy omlouvám.
 
Nechci se vůbec vychvalovat, ale myslím si jediné, že bych měl vést Evropskou komisi, aby se uschopnila k pragmatickým činům pro lidi, národy, aby razantně zaujala postoj proti zbabělosti evropských potentátů. 
 
Jsem toho názoru, že uprchlické kvóty musejí být minulostí, a to na odpadní skládce dějinné. Nelze tohle téma rozbalovat v období koronavirové krize!
 
Náš stát si zaslouží větší finanční pomoci. Musí být výrazně slyšet v žádostech o mezinárodní pomoc. Zatím se státní dluh navyšuje - dává do bankovních dluhopisů tzv. tištěním "nových papírků." Proč se naše vláda neozve o mezinárodní podpory? Evropská unie, zejména v době koronavirové krize, opět kálí na naši republiku! Je to trestuhodné též vůči Polsku a Maďarsku!
 
Zároveň kritizuji vlády a režimy rozvojových zemí, kde bují násilí, chudoba, prostituce, války, náboženský fanatismus atd. 
 
Vážení představitelé vyspělého i rozvojového světa - jsme přece už ve 21. století. To, co se aktuálně děje, patří do dávných minulých dob, nikoliv do současnosti a budoucnosti.
 
Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře