Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bibi, kam jsi zašantročil šedesátý tomahavk?

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Nad Středozemním mořem uspořádali 7. dubna tohoto roku námořníci USS NAVY velkolepý ohňostroj. Nebylo to výjimečně na oslavu pečených krocanů, ale na pokyn novopečeného prezidenta Donalda a poslali k nebi 59 světlic. Proč? Nejspíše proto, aby se američtí hamburgeržrouti (rozuměj daňoví poplatníci) u svých beden mohli rozplývat nad silou propagandy a pomíjivou krásou téměř 100.000.000 dolarů (něco kolem 2,5 miliardy korun) vystřelených do vzduchu. Takové malé, stomilionové PUFFF.

  • bibi-kam-jsi-zasantrocil-sedesaty-tomahavk

Trump nedovolí Assadovi zabíjet sarinem nevinné děti, Trump jednal správně, Trump se zbláznil, Trump je domluvený s Putinem, Trump podlehl nátlaku své dcery a působení stínového státu, Trump zklamal své voliče, končím s Trumpem, Trump je stejný gauner jako IT specialistka Hillary a možná ještě horší, než muslimský černý golfista Hussein... a mnoho, mnoho dalších vyjádření se neslo z planety Země do širého vesmíru, po odpálení těch 59 rachejtlí směr Sýrie.

Svět byl zděšen. Teda, ne celý, ale jeho hodně velká část. Trump hořící zděšení lidiček potom ještě podlil benzínem, když jednu letadlovou loď, několik torpédoborců a raketových křižníků nechal trénovat kotvení blízko hranic Severní Koreje a pro jistotu ještě nad Afghánistánem shodil z letadla svou matku bombu. Snad aby urychlil tamní rekultivaci terénu, pro zvýšení produkce máku.

Mladí i někteří lety ostřílení občané všech zemí se rozklepali jako osiky a na nebi začali vyhlížet křižující rakety z východu na západ a naopak.  ...a nic. Assad jen nechal Američany zasviněné letiště pozametat, Kim upustil páru a jako obvykle přepočítal mávátka během vojenské přehlídky,  Al Kaida dodnes děkuje Allahovi za bleskovou úpravu terénu a Donald si spokojeně mlaská, jak důsledně plní své důležité předvolební sliby. Ono totiž s tím plněním slibů bylo na čase. Za pár dní, Donalde, už za pár dní oslavíš stovku dní ve funkci loutky prezidenta Spojených států a tví vodiči (to není překlep) se budou ptát...

Tak určitě, ale na co?

Donalde, přece nemůžeš nevědět. Pojď sem, posaď se a uděláme si takovou malou generálku. Otázka první: Vítal jsi zahraniční návštěvy ve správném pořadí a s odpovídající úctou?

Tak určitě! Hned týden po inauguraci předsedkyni vlády země, kde drží všechny naše finance. Kdyby se jednalo o někoho jiného, nechal bych ho tady déle, ale tu hodně vysloužilou modelku spodního prádla jsem  raději hned vypoklonkoval, protože vím, že na světě jsou důležitější lidi.

Správně Donalde. Pokračuj.

Tak určitě. Potom, ať to nevypadá podezřele jsem tu měl ještě otroka z Kanady a toho švidravého japončíka, co má hluboko do kapsy. No a teprve pak, dle pokynů, patnáctého febrejra, tu přijel Rabi Bibi.

Fajn. A...?

Tak jasně, že to bylo fajn. V tom šišatém pokoji, co se tam nechávám fotit jsme si společně i po vojensky zapochodovali...

...ale no tak Donalde. To můžeš vynechat.

Tak jasně. No, Bibi si hrozně stěžoval na Assada. Že prý je vzdělaný a inteligentní a že se mu už šest let nemůže dostat na kobylku. Prý mu s Rusy pořád drtí jeho ISIS, sestřeluje letadla a že ani raketový útok koncem loňského roku se mu taky nezdařil. A tak jsme to vymysleli. No, vlastně on už to měl vymyšlené.

To je fajn. Tak pokračuj, Donalde.

Tak jasně. Vymyslel to skoro stejně jak to mají vždycky - nějaký útok na civilisty, hlavně děti, hodně se to nafilmuje a pošle do celého světa. Potom já, coby prezident nejmocnější země ve vesmíru se naštvu a stane se ze mě na oko bůh pomsty, hahaha.

No jo Donalde, ale jak to že Bibi nechal použít zase nějaký bojový plyn. Vždyť to už přece zkoušel před pár lety.

Tak jasně, ale říkal že to je jedno. Že lidi jsou paka a když se to podá dobře agresivně a odplata bude rychlá, tak je to vlastně jedno. Že prý to může být pořád dokola a vůbec to neva. Kór, když angažují dobré herce.

To je pravda. No ale proč jsi nechal poslat těch raket 59? To je fakt divné číslo...

Tak jasně, ale ono to vlastně nebylo 59. Domluvili jsme se na celé kopě s tím, že tu jednu ať mu pošlu čtvrtého ejprejla na nějaké speciální souřadnice, které stanoví Mossad už raději třetího. A ten zbytek mám potom napráskat na to domluvené letiště o tři dny později.

Aha. Chápu. A co plánuješ dál Donalde?

Tak jasně. Plánuju toho dost, e-e vlastně to už mám taky tak trochu naplánované. Někdo mi pod dveřmi podstrčil obálku hned jednadvacátého džejnuára. Počkej, někde ji tady mám...

Donalde, to nehledej. Něco z toho jsis snad zapamatoval, ne?

Tak jasně, ale předvolební sliby jsem už taky zapomněl, hahaha. Je lepší mít to důležité na papíře. Pro jistotu. Aha, tady to je! Hmmm, jo. Tak hlavní úkoly mám prý tři - podpořit zbrojní průmysl, co nejvíce vlastních vojsk držet na cizích územích a za každou cenu rozpoutat domácí i zahraniční občanské nepokoje. To jsou úkoly na čtyři roky! Pohoda, ne?

Pohoda?

Tak jasně, že pohoda. S Bibim jsem už domluvený, že pošle Mossad vždycky tam, kde já následně budu raketami a bombami chránit děti a ženy. Jestli se mi náhodou nepodaří vycucat Evropu na ty dvě procenta do rozpočtu NATO, tak to bude škoda, ale Bibi říkal, že to s Mossadem pojede taky dobře. Nevím proč, jak to Bibi řekl, tak se nějak potutelně zazubil a rukama předvedl nějaké dvě padající věže. Asi z pána prstenů. Nevím. ...a taky říkal, že když mu zajistím Sýrii, tak že mi koupí nějakou hezkou jarmulku. Je opravdu hodný ten Bibi.

Dobrá, dobrá, Donalde. Benjamin je asi hodný, zbrojní průmysl se napakuje a bude spokojený, zelené gumy je taky snadné někam rozstrkat, ale jak chceš udělat ty občanské nepokoje? A nebude to Donalde nebezpečné?

Tak jasně, že to bude nebezpečné. Ale hlavně pro ten lidský dobytek, hahaha. A jak to chci udělat? Vždyť to je tak jednoduché. Už teď jsou všude rozdělení 50/50 a tak bude stačit jen malé pošťouchnutí. Jedna z nepřeberného počtu možných záminek. I s tím mi prý Bibi pomůže. No a pak nechám udělat na jedné ze stran udělat akci ala Boston nebo můžu dokonce i ala Kyjev a je to. Bibi to správně říkal, že lidi jsou paka. A až se tohle všechno spustí, zapomene ten dobytek na předvolební sliby stejně rychle jako já, hahaha.

A ta America great again, Donalde? To platí?

Tak jasně, ale jen jsem se trochu přeřekl, hahaha. Správně je America fake again.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře