Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Axiom: Nejmenší hovno vždy nejvíce smrdí

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Sobotka se rozhodl - nebude se svým zaměstnavatelem diskutovat.
Bude ho přímo zatýkat!

  • axiom-nejmensi-hovno-vzdy-nejvice-smrdi

Jedním z typických obrazů intelektuálního slabocha je, že nositele odlišných názorů terorizuje a své odpůrce kriminalizuje nebo přímo likviduje. Jednak to může dělat vlastními silami nebo, když tyto absentují, použije sílu někoho jiného. ...no a ten druhý případ intelektuálního i fyzického slabošství se stal 26. března v Praze na Václavském náměstí.

Toho dne se stalo, že osoba, která si o sobě myslí, že je ze všech nejoduševnělejší a že byla obdarována rozumem štědřeji než ostatní, štědřeji než 80% národa, osoba, která se má za pána a vládce nad osudy našich rodů, se rozhodla, že prosadí svůj názor, směřující proti spoluobčanům za každou cenu. Rozhodla se, že ho prosadí silou.

Toho dne se stalo, že proti účastníkům pokojné, legální demonstrace za odmítnutí přílivu islámských útočníků do České republiky a za zachování české státnosti, byly nasazeny ostře vyzbrojené jednotky Policie ČR, tajná i pořádková policie.

Toho dne se stalo, že dva z řečníků na této demonstraci, byli bez udání důvodu zatčeni družstvem policejních robocopů a na účastníky demonstrace byl použit slzný plyn a fyzické násilí.

Toho dne skončila svoboda projevu, skončila svoboda slova a naopak začal policejní teror nad jakýmkoli projevem osobního názoru. Toho dne vláda, v čele se Sobotkou, odkryla karty a jednoznačně ukázala na čí straně stojí a čí zájmy hájí.

Ne, určitě je zbytečné si dělat iluze, že vláda a parlament pod vedením ODS, KSČM, TOP, ANO, Úsvitu nebo Lidovců by byla jiná. Nebyla. Je to z toho důvodu, že v těchto "klasických" stranách jsou jedni a stále titíž, které jsme nuceni volit stále dokola a kteří dovedli tuto zem, do tohoto stavu. Stále titíž paraziti, jen se během let mění příjmení a jména.

Ne, určitě je zbytečné si dělat iluze o nových stranách, plných prázdných hesel nebo plných (ne)vládních Sorošových agentů. Jedni mají chuť se vyvézt na vlně občanského odporu do blízkosti koryt Strakových chlévů a druzí z téhož místa chtějí pod rouškou "evropských hodnot" dokončit rozklad morálky Evropy a zcela ji zničit.

Ne, určitě je zbytečné si dělat iluze, že nás zachrání prezident Zeman. Tento, sice inteligentní aplikátor bonmotů, není bohužel dost bystrý na to, aby rozpoznal příčinu, ale zato je geniální řešitel následků. Jeho idea hospodářského růstu díky zabetonování republiky nebo eurohujerské vyvěšení vlajky EU na Pražském hradě, patří mezi typické ukázky omezených možností jeho intelektu. Zeman je sice schopen zburcovat národ za stavbu miliónu čističek otráveného vzduchu, ale ani ve snu ho nenapadne řešit zdroj znečištění - tedy stáhnout vlajku EU a rázně odmítnout Brusel.

Ne, určitě je zbytečné si dělat iluze o Policii ČR nebo o české armádě. Tito poslušní pohunci bez vlastního rozumu, slouží jen jako nástroj udržování nadvlády asociálních psychopatů a vlastizrádců naší země. Jejich názor je doposud úspěšně ovlivňován nadprůměrnými finančními odměnami za službu ve jménu diktatury a může být změněn jedině osobním zážitkem. ...třeba střetem s hordou nelegálních neandrtálců, kteří znásilní jejich snoubenky, ženy a dcery a jim osobně obtisknou obličej do betonu. Jenže to už bude pozdě.

Ne, určitě je zbytečné si dělat iluze o církvi, které jediným cílem na tomto světě je přivlastnit si  veškerou půdu, všechen vzduch, každou kapku vody a restituovat všechna Slunce ve vesmíru. Současný papež a všichni jeho podřízení nás s umaštěnou hubou vyzývají k ještě větší otevřenosti a ještě většímu přijímání všech vrahů, násilníků, pedofilů, kriminálníků, náboženských fanatiků a sebevražedných dementů, kteří 5x denně mlátí hlavou o zem. Přivinout zkrátka všechny, kteří o to projeví zájem, ovšem s tím, že sám Vatikán nepřijal ani nehet islámského vetřelce.

Ne, určitě je zbytečné spoléhat na Blanické rytíře, na Bartoše, na Vandase, na Putina, na Orbána, na Fica, na Poláky, na třetí světovou válku, která tohle vše za nás vyřeší. Ne, opravdu nevyřeší a jedinou možností je spolehnout se sami na sebe, na rodinu, na sourozence, na slušného souseda, na dobrého kamaráda nebo kolegu v práci, na rozumného profesora ve škole, na lidskou prodavačku v obchodě, na známého řidiče kamionu... Na všechny, kteří vědí, že jiná cesta neexistuje. Tohle je jediná šance, jak smést všechnu tu 68 letou špínu a nastolit opět pořádek.

Rozhlédněme se kolem sebe, mluvme spolu a sjednejme Život pro všechny, bez zápachu malých hoven.

K tomuž nám dopomáhej vlastní rozum.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře