Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Jednou ANO slíbí politickou podporu KSČM, co se týče GIBS ohledně zvolení Zdeňka Ondráčka, poté na nátlak pochybných a destruktivních pseudo-uskupení najednou couvne, udělá spekulativní zpátečku, která se hodí nejspíš pro byznys Andreje Babiše a dělání hlupáků z občanů ČR.

  • andrej-babis-dela-z-obcanu-cr-hlupaky

Dost si Andrej Babiš nahrabal na lidském neštěstí, zármutku a utrpení, jeho systém likviduje živnostníky, jeho systém kráčí přes mrtvoly v ekonomice, životním prostředí a kultuře.

On může být třeba stokrát trestně stíhaný za dotační podvod, ale svoji beztrestnost si zajistí děláním hlupáků z občanů ČR!

On si může třeba stokrát koupit spravedlnost, objednat, anebo neobjednat trestní stíhání, kupovat si občany České republiky, brát KSČM hlasy, podporovat pochybný systém Evropské unie, likvidovat lidské osudy atd.

Má k tomu mamon spojený s mocí, také tzv. demokratický blok není vůbec svatý, vždyť post-sametový systém uvrhl naši zemi do utrpení, otroctví a beznaděje!

Babiš, i když je trestně stíhaný premiér v demisi, se v zákulisí chechtá ubohým občanům České republiky, kteří mu bohužel naletěli na koblihy!

Václav Kovalčík

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře