Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Allen Dulles: 'Právě tak my to provedeme'

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

V roce 1989 jsme vstoupili do války. Do války, která nebyla nikdy vyhlášená, ani dodatečně oznámená a ani se o ní nikde nemluví. Není to válka za řinčení železa a výbuchů střelného prachu. Není to ani válka informační, ani elektronická a ani hybridní. Není ani horká, ani studená, ani regulérní, ani partyzánská. Je to válka, ve které jsme byli zasaženi humánními zbraněmi: sociálním inženýrstvím a ideologickou diverzí.

Nespornou výhodou těchto zbraní je, že jsou vysoce účinné, ekologické a navíc neviditelné, takže osoba zasažená tímto arsenálem nemá ani to nejmenší tušení, že se stala obětí nepřítele. Nepřítele, oblečeného v nejdražším obleku, nejdražší košili s nejdražší kravatou a obutého do nejdražších bot.

  • allen-dulles-prave-tak-my-to-provedeme

Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč je společnost rozdělena a není schopná se domluvit? Že je už téměř nemožné najít společnou řeč? Nemám na mysli takové ty případy, kdy se dělíme na chudé a bohaté nebo na občany a vládnoucí mafii - to je pro současné zřízení vcelku normální a když jsme se rozhodli žít v kapitalismu, musíme tato dělení chtě-nechtě akceptovat. Mám ale na mysli ta jiná, nedávno vzniklá dělení - třeba na zastánce klasické rodiny a jejich odpůrce, propagátory pochodu polonahých homosexuálů, pedofilů a zoofilů městy a naopak občany odmítající sprostotu, na vítače zabijáků z ISIL a jejich odmítače nebo za pár let třeba dělení na zastánce mincí a bankovek a jejich odpůrce, kteří budou demonstrativně pálit peníze.

Není vám, tak jako mě divné, že tato nepochopitelná a zásadní dělení lidí vůbec existují? Není to tak trochu "na bednu"?

Je jasné, že vždy se najde několik agentů a úplatných propagátorů myšlenek, jdoucích proti zdravému rozumu i vlastním spoluobčanům. Tito prospěcháři se u nás vyskytují převážně v rolích ministrů, jejich poradců, poslanců, senátorů, mnoha "ne"vládních organizací a spolků, ...no zkrátka, veškeré té zgarby, kterou nikdo ze slušných lidí nemůže ani cítit, ale jak je možné, že se odpůrci zdravého rozumu vyskytují i mezi námi? Mezi normálními lidmi! Chápe tohle někdo?

Vezměme si třeba čtyři poslední, poměrně známé případy davové debility, do které se zapojilo celkem dost našich spoluobčanů: skorozvolení dementního fašisty za českého prezidenta, házení vajec na zahraniční delegaci během státního svátku, vítání amerických okupačních vojsk a držení rudé kartičky nad hlavou na výdrž. Tam přece neúčastnila jen výše zmíněná zgarba! Ani se těchto akcí neúčastnila nějaká uplacená stovka mentálních chudáků! Bylo to přeci mnohem více lidí a tak se ptám: co se stalo, že tolik lidí přišlo o rozum? Je to snad nějaká nemoc? A když je nelogicky uvažujících stále více a více - není to náhodou nakažlivé? Epidemie debility?

Chce se mi říci, že ano. Ano, dle posledního vývoje přijímání bojovníků islámského státu do Evropy i při jejich akcích hromadného znásilňování žen a exponenciálnímu nárůstu všeobecné kriminality, by to tomu odpovídalo. ...ale nejsem lékař, takže musím říct, že nevím. Jediné, co s určitostí vím je, že tato probíhající debilizace celých národů nepřišla sama od sebe, ale někdo ji má na svědomí.

Následující odstavec bude obsahovat slova jednoho z významných zaměstnanců americké administrativy, která byla vyřčena - teď se chyťte stolu - v roce 1947! Primárně tato slova byla namířena proti Sovětskému svazu, ale to jen proto, že v roce 1947 Evropa ještě nebyla rozdělena železnou oponou na sovětskou a americkou sféru vlivu. Po jejím rozdělení byly všechny země sovětského bloku zahrnuty do tzv. Dullesova plánu a tak všichni během čtení můžeme posoudit stupeň aktuálnosti jeho realizace u nás doma.

"My investujeme všechno, veškerou moc, veškeré zlato na oblbování lidí a vymývání mozků lidí. Lidský mozek a lidské vědomí se dá měnit.  Když vytvoříme v něm zmatek, my nenápadně zaměníme pravé hodnoty za falešné a potom je přinutíme uvěřit těmto hodnotám. Jak? My najdeme své spojence, pomocníky se stejným myšlením přímo v Rusku. A potom postupně, kapitola za kapitolou, se odehraje tragédie zničení jednoho z nejvíce nepokorných národů na světě, konečného a nenávratného zhasnutí jeho sebevědomí. Literatura, divadlo, filmy, všechno bude vychvalovat a oslavovat primitivní lidské vlastnosti. My budeme podporovat každého, kdo bude protlačovat do vědomí kult sexu, násilí, sadismu, zrady... Zkrátka veškerou nemorálnost. V řízení státu vytvoříme zmatek a nepochopení. My budeme nenápadně, ale aktivně podporovat svévůli úředníků, korupci a nezásadovost. Čestnost a vychovanost budou předmětem výsměchu a stanou se přežitkům minulosti a již nebudou zapotřebí. Buranství a lež, drzost a podvod, alkoholismus, narkomanii a zrádnost my budeme nasazovat do lidského podvědomí a málokdo si bude uvědomovat, co se doopravdy děje. My budeme ničit duchovní kořeny, zesměšňovat a likvidovat lidskou morálku. Takovým způsobem my destabilizujeme postupně každou generaci. My se budeme věnovat dětem a mládeži. Vždy si vsadíme na mladé. Rozložíme jejich morálku, zneuctíme a rozvrátíme je. Právě tak my to provedeme."

Tato slova pronesl Allen Dulles, pozdější ředitel CIA (od 1953 do 1961) a tento projev byl dále rozpracován do užitné technologie pro uskutečnění sociálního projektu, který se později v USA stává oficiální direktivou na oslabení a likvidaci státnosti zemí východní Evropy.

Nyní si každý sám může, na základě proslovu pana Dullese posoudit, zda jsme ve válce nebo ne a jaká je do dnešního dne úspěšnost nepřítele a jeho přisluhovačů. Každý sám si může vybavit, co se kupuje v novinových stáncích nebo jaká je náplň televizních programů včetně nového "dětského" kanálu. Co všechno je dnes vydáváno za umění, jaké knihy jsou dnes nabízeny, jaké filmy a seriály sledovány, jak dlouhý a úspěšný je boj proti korupci, koho stále volíme ve volbách, jaké máme životní priority, jak trávíme volný čas, jaké internetové stránky jsou nejnavštěvovanější, jaká je spotřeba alkoholu a drog, jakým způsobem vychováváme děti a co všechno se protlačuje do jejich vzdělávání nebo o kolik se od toho roku 1989 snížila laťka povolené veřejné perverze.

Ano, jsme ve válce. A ano, je pravda, že zatím prohráváme. Velmi dlouho prohráváme a neviditelný nepřítel se nám směje do obličeje. Je to s námi opravdu zlé, ale říká se, že na všem špatném je něco dobrého. V tomto případě na tom všem zlém je dobré to, že díky tomu, že prohráváme bitvu, si tohle vše máme šanci uvědomit a máme čas udělat něco, abychom neprohráli celou válku. Je načase ukázat všem ředitelům CIA naše opovržení jimi, vrátit se ke skutečným lidským hodnotám a h!avně - udělat si pořádek u nás doma. Zkrátka, přestat žvanit, vzít do rukou koště a začít gruntovat.

Závěrem bych tímto požádal jedince, znalé v oboru IT, aby vytvořili osnovu Databáze vlastizrádců - veřejně přístupného internetového seznamu osob, které likvidovaly a likvidují naše vlastenectví, naši vzdělanost a výchovu mládeže, naši morálku a etiku, naše hospodářství a naše hodnoty. My všichni potom budeme tento seznam podle stanovených pravidel a kritérií doplňovat o jména těch, kteří se proti našemu národu, od roku 1989, provinili.

Po dokončení Databáze vlastizrádců nechť tato slouží coby studijní materiál dalším generacím, ale hlavně jako národem schválený dokument, na základě kterého bude prováděn odchyt všech vlastizrádců a jejich následný soud lidovými tribunály.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 anaxomandros@seznam.cz 2016-01-20 17:56
SKVĚLÝ ČLÁNEK!! Díky, pane, za Váš skvělý článek, ničí nás dlouhodobě, diverze samozřejmě začala již před rokem 1989, po roce 1989 začala přímá okupace. Zničili nejen ekonomiku, udělali z nás otroky, spoustu Čechů a Češek již zavraždili, protože jim vzali ekonomické prostředky k životu, tisíce vyhnali na ulici a do lesů a na smetiště, kde postupně umírají za živa, zbaveni své lidské důstojnosti, stovky tisíc lidí žijí jako prosebníci byť i za tu nejubožejší práci a to mají ještě tu troufalost letící až do nebe pasovat se na rytíře lidských práv!! Jak správně píšete, paraziti a vlastizrádci chtějí vyrvat z kořenů naše národní vědomí a solidaritu, a plivli na vše vznešené a na každého vznešeného Čecha, který v minulosti muloval český národ, a naopak vyzdvihli všechny vlastizrádce, nečechy avšechny a všechno, co se český národ v minulosti pokoušelo zničit a urazit. Otázka je: Co s tím uděláme????
#1 Josef Vobřízka 2016-01-20 17:52
Koukám, že Ulman zase blábolí, jak je jeho "dobrým" zvykem.

Facebook komentáře