Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Paul Joseph Watson: Americké speciální jednotky se shromažďují na syrské hranici

  • syria-assad_2
Stejně jako podobné zprávy od předkladatele pro FBI Sibela Edmondse, i zdroje z izraelských tajných služeb potvrzují, že speciální jednotky americké armády se shromažďují v Jordánu u syrských hranic poté, co tam byly letecky přepraveny z Iráku. V neděli Edmonds podal zprávu o stovkách zahraničních vojáků pozorovaných v příhraniční jordánské vesnici Al-Mafraq a dalších vesnicích podél hranic se Sýrií.

Po rozhovoru se zaměstnancem kanceláře jordánských královských aerolinií v Londýně, Nizar Nayouf rovněž potvrdil, že minimálně jedno americké letadlo převážející vojenský personál přistálo na letecké základně prince Hassana nacházející se přibližně 100 km východně od města Al-Mafraq.

Podle Edmondse hlavní mainstreamová média byly odhodlány zachovávat mlčenlivost a neinformovat veřejnost v západních zemích o uvedených pohybech amerických vojáků. Jeden nejmenovaný novinář pracující pro jednu z největších tiskových agentur byl instruován svým vydavatelem, že o této události se nebudou podávat žádné zprávy. Izraelská informační agentura DebkaFile potvrdila zmíněné skutečnosti a dále upřesnila, že "americké speciální jednotky byly přesměrovány do pozic v Jordánu hned naproti místu zvyšující se koncentrace syrských tanků, na syrské straně hranice.

Na základě hlášení byly americké jednotky letecky přepravovány ze základny Ain Al-Assad v Iráku na pozice v Jordánsku již od minulého čtvrtka. Namísto návratu jednotek zpět na vojenské základny v Evropě, případně v zemích Perského zálivu, byly přesměrovány do Jordánska, na místa vzdálená jen 10 km od syrských hranic do blízkosti jednotek syrského prezidenta Assada. Mezitím americké jednotky už stihly vybudovat podél hranice průzkumné věže a také rozmístit vojenské hlídky a stanoviště v jordánských vesnicích Alba, Zubaydiah a Al-Nahdah.

Podle všeho se země NATO připravují na další "humanitární intervenci" založenou na pochybných zprávách o tom, že Assadův režim už údajně zabil 5000 prodemokratických demonstrantů. Skeptické hlasy poukazují na to, že podobně jako v Libyi, takzvaní demonstranti jsou ve skutečnosti ozbrojenci pokoušející se svrhnout vládu prostřednictvím rozdmýchávání občanské války. Podobně, jako když teroristé Al-Káidy byly použití západními zeměmi ke svržení Kadáfiho, i nyní jsou stovky libyjských teroristů za pomoci NATO letecky přemisťování do Sýrie, aby tam pomohli opozici provádět ozbrojené úroky proti vládním silám.

Jak jsme hlásili minulý týden, USA v současnosti rozmístily celkem 3 letadlové lodě v doprovodu několika dalších bojových útočných plavidel na blízkém východě po tom, jak se v oblasti vystupňovalo napětí. Rusko popřelo zprávy o tom, že jejich válečné lodě, které minulý měsíc vyslalo do syrských teritoriálních vod, mají za úkol odstrašit od potenciálního vojenského útoku na tuto zemi.

Zdroj http://udalosti.badatel.sk/122/americke-specialne-jednotky-sa-zhromazduju-na-syrskych-hraniciach/

http://www.prisonplanet.com/us-special-forces-mass-on-syrian-border.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře