Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump vidí v migrační politice Evropy velkou chybu. Proč?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Americký prezident Donald Trump na svém Twitteru napsal vzkaz pro Evropu ohledně její migrační politiky a naznačil, že si z toho USA vezmou ponaučení.

  • trump-vidi-v-migracni-politice-evropy-velkou-chybu-proc
 
Trump dnes 18. června 2018 na svém Twitteru napsal: „Lidé v Německu se začínají obracet proti své vládě, protože migrace otřásá už tak slabou berlínskou koalicí. Zločinnost v Německu stoupá. Je velkou chybou celé Evropy, že umožňuje vstup milionům lidí, kteří tak silně a násilně změnili její kulturu!“

Narážel tak na vyhrocenou situaci z minulého týdne mezi „proimigrační“ kancléřkou Merkelovou a „protiimigračním“ ministrem vnitra Seehoferem. A zároveň poukázal na některé důležité negativní vlivy, které s sebou migrace přinesla.

Dle Eurobarometru patří tato problematika u občanů EU k nejpalčivějším.

Zároveň Trump dodal: „Nechceme, aby se nám s imigrací stalo to, co se děje v Evropě!“
 
Americký prezident už od začátku své funkce klade důraz na potlačení nelegální imigrace do USA.

Momentálně jsou v jednání návrhy zákonů týkající se přísnější regulace imigrace, např. zrušení kritizovaného „catch and release“, což je systém, který v případě přeplněných zadržovacích center nutí úředníky vpustit imigranty do země s tím, že k soudnímu stání dojde později.

Převaděči imigrantů do USA používají velmi rafinované taktiky. Jednou takovou je využívání dětí, které ilegálně překračují hranice s dospělými, vydávajícími se za jejich rodiče.

„Máme situace, že to stejné dítě překročí hranice několikrát za určitou dobu, vždy s různými lidmi, o kterých tvrdí, že jsou to jeho rodiče,“ řekl 7. května Tom Homan, zástupce ředitele imigračního a celního úřadu USA.

zdroj:http://www.epochtimes.cz/2018061824252/Trump-vidi-v-migracni-politice-Evropy-velkou-chybu.-Proc.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře