Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Skandální odhalení! Americká internetová firma Google manipuluje a ovlivňuje volby a veřejné mínění!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Americký kongres právě griluje zástupce Google (Youtube je jejich dceřinka) kvůli prohlášení manažerů této firmy, že v budoucnu zabrání aby byl demokraticky zvolen kdokoliv podobný Donaldu Trumpovi. Narozdíl od Ruské federace má kartel ze Silicon Valley skutečný monopol na výměnu a propagaci informací v západním světě.

  • skandalni-odhaleni-americka-internetova-firma-google-manipuluje-a-ovlivnuje-volby-a-verejne-mineni

 

Odpovědi manažerů megakorporace se zatím omezují na "nevím" a "nemohu mluvit za celou korporaci".
 

 
Rozbuškou se stalo video neziskové organizace Veritas, kde byly záběry právě z uzavřeného zasedání vedení Google. Management video prakticky podepsal, když nechal video po 48 hodinách smazat. Příliš pozdě na to, aby zabránili jeho rozšíření.
 
Ted Cruz (bývalý soupeř Donalda Trumpa v primárkách): Víte kolik peněz zaměstnanci vaší korporace věnovali Hillary Clintonové? 1 400 000 dolarů. Víte kolik Donaldu Trumpovi? - "Nevím." Je to kulaté číslo, nula dolarů a nula centů. 
 
To je jen začátek. Až se to pořádně rozmázne, tak bude na stole rozdělení gigantů ze Sillicon Valley soudní cestou. Stejně jako svého času impérium Rockefellera. Jestli jsou Američané na něco citliví, tak je to ovlivňování voleb.
 
Kongres není europarlament, pořád ještě mají mandát a moc šlápnout nadnárodní korporaci na krk. Bohužel v tomto případě už nejde jen o Google, jejich partneři ze Sillicon Valley se také činí. Video Veritas smazalo kromě Youtube i Vimeo. Twitter a Reddit skupině zrušily účty. Prý šíří nenávist (hate speech).
 
Jestli nám posledních 100 let něco ukázalo, tak to, že globalizace není slučitelná s demokracií. Ať tu globalizaci organizuje soudruh v Sovětském svazu anebo manažer v Sillicon Valley.
 
Původní video, které zavdalo příčinu předvolání zástupců Google před kongres:
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře