Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Uvadající prestiž USA

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Kreténka Niki Haleyová, jmenovaná Trumpem do funkce americké velvyslankyně v OSN zřejmě proto, aby zlikvidovala i to, co z prestiže USA ve světě ještě zůstalo, si asi teď cucá palec. Všechny její výhrůžky odstřihnout tok amerických peněz zemím, které se odváží volit proti nelegální a jednostranné akci ustavit Jeruzalém hlavním městem Izraele, očekávaný efekt nepřinesly.

  • p-c-roberts-uvadajici-prestiz-usa
  • p-c-roberts-uvadajici-prestiz-usa
  • p-c-roberts-uvadajici-prestiz-usa

Svět totiž vyplázl na Niki a Trumpa jazyk, když 129 hlasy proti devíti hlasům darebáckých vlád, včetně vlád USA a Izraele, jejich nápad odmítl. Vláda Číny pak Trumpovu snahu prosadit izraelskou vůli jako mezinárodní zákon označila za typickou „americkou aroganci“.

Kamkoli se dnes podíváte, vidíte Washington, který kope Americe hrob. A Rusové hodnotí poslední Trumpovu řeč o národní bezpečnosti USA, jež byla spíš řečí amerického vojenskobezpečnostního komplexu, stejně tak, jak ji hodnotím i já. Putin to vyjádřil slovy, že washingtonská strategie je „definitivně ofenzivni“ a „ definitivně agresivni“.

Svět má zkrátka Ameriky už tak akorát dost. Jestliže šílenci, kteří nám dnes vládnou, přežijí, zničí sebe společně s námi všemi.

Překlad: Lubomír Man

America’s Collapsing Prestige

Paul Craig Roberts

https://www.paulcraigroberts.org/2017/12/22/americas-collapsing-prestige/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře