Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Hluboký stát se chystá zlikvidovat Alexe Jonese

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Alexander Emerick Jones, více známý jako Alex Jones je americký internetový prodejce, konferenciér a moderátor radiových talk show a filmař tvořící faktografické filmy a dokumenty, nejčastěji zaměřené proti politice amerických neokonzervativců.

  • p-c-roberts-hluboky-stat-se-chysta-zlikvidovat-alexe-jonese
  • p-c-roberts-hluboky-stat-se-chysta-zlikvidovat-alexe-jonese

Nu a protože ti tvoří spolu s vojenskobezpečnostním komplexem a zpravodajskými službami tzv. Hluboký stát, rozhodl se tento s dopomocí vymyšlených a nezdůvodněných soudních sporů Alexe Jonese zlikvidovat. Možná, že Alex někdy i přestřelí, ale v celkovém úhrnu vynesl na světlo boží spoustu fakt a vědomostí, které by bez něj zapadly bez povšimnutí.

 
Není např. žádných pochybností o odbornosti a integritě Williama Binneyho, který v pořadu Alexe Jonese naposledy vystoupil. Jde o člověka, který postavil základy Národní bezpečnostní agentury (NSA), z niž později odešel a a nezbylo mu jen zírat na to, jak je to, co zbudoval zneužíváno. Interview s Binneym zde: —https://www.infowars.com/bill-binney-in-his-own-words-a-collaborative-conspiracy-to-subvert-the-us-government/
 
Dozvíte se z tohoto interview spoustu věcí: Např. proč je naprosto vyloučeno, aby se emailů Hillary Clintonové zmocnili Rusové.
 
Dozvíte se i to, že pro americké ministerstvo spravedlnosti, FBI a další zpravodajské služby je běžnou praxí zatýkat a věznit absolutně nevinné lidi. Nebo to, jak je celý federální zpravodajský a právní aparát, k ministerstvu spravedlnosti připojený, neuvěřitelně zkorumpován, takže se mu nedá věřit ani Dobrý den.
 
Toto je tedy druh informace, který nám Alex Jones  zprostředkovává, a proto je Hluboký stát rozhodnut jej zničit. Jej, stejně jako Williama Binneyho, Snowdena a Assange.
 
Vybral a přeložil Lubomír Man
 
------------------------
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře