Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Facebook je netolerantní autoritářská organizace, potlačující svobodné vyjadřování

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Facebook, Twitter a Google jsou informační monopoly, které úmyslně znásilňují americkou ústavou chráněný první dodatek práva.

  • p-c-roberts-facebook-je-netolerantni-autoritarska-organizace-potlacujici-svobodne-vyjadrovani
  • p-c-roberts-facebook-je-netolerantni-autoritarska-organizace-potlacujici-svobodne-vyjadrovani

Tyto organizace potlačují právo veřejnosti na to být pravdivě informována a tudíž vědět. Proto by měly být tyto organizace znárodněny a měly by být dány pod kuratelu známých a oddaných obránců prvního dodatku ústavy USA.

Facebook, Twitter a Google jsou neslučitelné se svobodnou společností a jsou ve skutečnosti jen nástroji státu Velkého bratra. A kdyby se investigativní novináři podívali na tyto organizace blíž, věřím, že by v nich našli styčné body jak s CIA, tak s Hlubokým státem.

https://www.nytimes.com/2018/08/28/technology/inside-facebook-employees-political-bias.html

https://www.strategic-culture.org/news/2018/08/30/facebook-engineer-stunning-admission-we-tear-down-posters-welcoming-trump-supporters.html

Facebook Is An Intolerant Authoritarian Organization That Suppresses Free Speech

Facebook, Twitter, Google are information monopolies that intentionally violate the US Constitution’s protected First Amendment right. These organizations are evil and they are destroying the public’s right to know. These organizations should be nationalized without compensation and put under the governance of known and committed defenders of the First Amendment. Facebook, Twitter, and Google are inconsistent with a free society. They are functionaries in Big Brother’s police state.

If an investigative journalist looked into these organizations, I believe many links to the CIA and deep state would be found.

https://www.paulcraigroberts.org/2018/09/01/facebook-is-an-intolerant-authoritarian-organization-that-suppresses-free-speech/ 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře