Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mezinárodní soudní dvůr: Sankce USA proti Iránu jsou nezákonné

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

P.C.Roberts

Mezinárodní soudní dvůr v Haagu, který nejvyšším soudním orgánem OSN, nařídil v úterý Spojeným státům, aby své sankce proti Iránu, nepříznivě ovlivňující jak dovoz humanitární pomoci do této země, tak bezpečnost zdejšího civilního leteckého provozu, odvolaly.

  • mezinarodni-soudni-dvur-sankce-usa-proti-iranu-jsou-nezakonne

Rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora je pro všechny členy OSN závazné, ale uvidíme, zda se mu podřídí i administrativa prezidenta Trumpa.

Spíš se dá ovšem čekat, že nikoli. A to proto, že americká vláda je zločinnou organizací, která se odmítá podřídit i svým zákonům vlastním.

-----------------------------------

International Court of Justice Rules US Sanctions on Iran Are Illegal

THE HAGUE, Netherlands (AP) - The United Nations' highest court on Wednesday ordered the United States to lift sanctions on Iran that affect imports of humanitarian goods and products and services linked to civil aviation safety.

The ruling by the International Court of Justice is legally binding, but it remains to be seen if the administration of President Donald Trump will comply.

Of course Washington will not comply.  The US government is a criminal organization that refuses to obey even its on laws

https://www.paulcraigroberts.org/2018/10/04/international-court-of-justice-rules-us-sanctions-on-iran-are-illegal/  

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře