Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Domeček z karet se hroutí: Americký uznávaný novinář získal informace, že americká vláda disponuje satelitními důkazy o tom, že let MH17 sestřelila ukrajinská protiletadlová baterie!

Americký uznávaný novinář Robert Parry získal od důvěryhodného zdroje z amerických tajných služeb informace, že americká vláda disponuje satelitními záběry, které dokazují, že protiletadlová salva proti letu MH17 vyšla z ukrajinských protiletadlových pozic a z protiletadlového komplexu obsluhovaného ukrajinskými vojáky v ukrajinských uniformách [1][1a].

  • domecek-z-karet-se-hrouti-americky-uznavany-novinar-ziskal-informace-ze-americka-vlada-disponuje-satelitnimi-dukazy-o-tom-ze-let-mh17-sestrelila-ukrajinska-protiletadlova-baterie

Informaci získal od věrohodného zdroje, který již v minulosti jej správně a korektně informoval o podobné události v jiné kauze. Kredibilita jeho zdroje je tedy podle jeho slov velmi vysoká.

Podle slov jeho informátora prý CIA stále nevyloučila možnost, že ukrajinská armáda opravdu stojí za sestřelením letu MH17, přestože se Obamova vláda této myšlence úzkostlivě brání, ale důvodem prý mohla být skutečnost, že vojáci UA byli opilí, neboť záběry že špionážního satelitu s HD rozlišením odhalily na zemi okolo vojáků rozházené předměty, které vypadaly jako lahve od alkoholu. Tady je nutné připomenout, že špionážní satelity dokážou přečíst i palcové titulky novin položených na zemi, tedy znaky a písma s výškou alespoň 1.3 cm, nicméně do médií uvolňují americké zpravodajské služby jenom snímky s nízkým rozlišením a z vyšší výšky, aby nepřátelské zpravodajské služby nevěděly, nakolik citilivé a ostré jsou americké špionážní kamery umístěné na satelitech na nízké oběžné dráze.

V kauze údajného odposlechu telefonního záznamu mezi povstalci o sestřelu letu MH17 došlo k dalšímu průlomu. Kromě toho, že již včera bylo zjištěno, že soubor byl vytvořen o den dříve, než letadlo spadlo, tak dnes navíc další analýza zjistila, že nahrávka je ke všemu sestříhána z několika různých audio záznamů [2]. Prostě podvrh jako blázen.

[VIDEO] Rozbor Parryho zprávy

Mainstream média zatím jedou svoji lobotomickou masírku a nalejvárnu pořád na jeden způsob, tedy za všechno prý může Rusko a povstalci, ale tahle teze je nejen neudržitelná, ale už i běžní konzumenti mainstreamu a obyčejní občané začínají mít pochybnosti.

 

 

zdroj:http://aeronet.cz/news/domecek-z-karet-se-hrouti-americky-uznavany-novinar-ziskal-informace-ze-americka-vlada-disponuje-satelitnimi-dukazy-o-tom-ze-let-mh17-sestrelila-ukrajinska-protiletadlova-baterie/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře